Lista żołnierzy w oddziale "27 Wołyńska Dywizja Piechoty AK"

Wyświetlono rezultaty 1-250 z 7580.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
BronisławBalikRenia  1 batalion
MieczysławBobrowskiSzatan  1 batalion
WacławCzerwienko    
StanisławaDudaStokrotka   
CzesławGaltaGustaw   
ErazminaGressel-Jaroszewska    
StanisławJurkiewicz    
JanKlocCichy  1 batalion
WładysławKorzeniowskiDudek   
RyszardKraszekSosna   
PawełKuriata    
StanisławLitka    
JulianMarciniak    
KarolMirosławKruk   
 NNCzwarty  1 batalion
 NNSokół  1 batalion
JerzyOniskKotwica  3 batalion
TomaszPetrukMłot  1 batalion
StanisławPuszkin    
StefanRudzkiFasolka  1 batalion
KarolSienickiSpokojny   
TadeuszSroczyńskiTatr  1 batalion
MichałSylwanowiczKos   
AdolfUrbanowicz    
BronisławWiśniewskiPal  1 batalion
IgnacyZambrzyckiSęp   
StanisławŻygadło    
MarianBalińskiJeleń  1 batalion
LeonBochenekLis  2 batalion
JanBurzyńskiCzarny Janek  1 batalion
MarianCzerwińskiDorsz  1 batalion
StanisławDudaWiatr  3 batalion
JózefGałanSłomka  3 batalion
StanisławGrędzińskiGrot   
BolesławJajkowskiBez   
CzesławKloc   1 batalion
ErykKorzeniowskiDzielny   
DominikKuriata    
AleksandraLitwin    
ZygmuntMarciniec    
StefanMirosławWróbel   
 NNDamian  2 batalion
 NNSosenka  2 batalion
JózefOniskSmyk,Łosoś  1 batalion
StanisławPeżyńskiGałązka  1 batalion
WacławPuzichowskiGołąbPodporucznik  
KacperRudzkiJawor  1 batalion
JózefStachniukBiały  1 batalion
LudwikSyrewicz    
AntoniUrbanowicz    
FranciszekWiśniewskiPrąd   
RyszardZameckiPazur  2 batalion
HenrykŻygadło    
CzesławBaliszewskiJunona  2 batalion
LonginBocheńczyk    
EugeniuszCzerwińskiStruś   
ZbigniewDudaWiatr  2 batalion
JózefGałczyńskiSowa  2 batalion
AntoniGrobowiec    
EdwardKloc   1 batalion
FeliksKorzeniowskiFelo   
AntoniKraszewskiAntoni  3 batalion
BolesławKurkiewiczSosna  2 batalion
AleksanderLitwinow    
JanMarciniec    
 NNDaniel   
 NNSosna  2 batalion
DanutaPęcherek    
AleksanderPuzioChrobry  1 batalion
JózefRudzkiKorek  1 batalion
EugeniuszSienkiewiczGóra  1 batalion
BronisławStachniukCienki  1 batalion
JanSyzdułSkrzat   
TadeuszŚwiąderWytrwały,ŻubrPlutonowy podchorąży 2 batalion
KazimierzUrbańskiNieczuja  1 batalion
N.WiśniewskiReks  2 batalion
MichałZamecki    
WładysławŻyłowiczKalina  2 batalion
NBaliszewskiMłot  1 batalion
WacławBurzyńskiKazimierzKapral podchorąży 2 batalion
JózefCzerwińskiZawisza  2 batalion
GustawDuda    
StanisławGałczyński    
AlojzyGrocholski    
Jan FeliksJakubiakKlin  1 batalion
MichałJurkowskiJastrząb  3 batalion
AntoniKlubaKosiba  1 batalion
JózefKorzeniowskiHolc   
PiotrKraszewskiBurza  1 batalion
WładysławKurkowskiDuch   
WładysławMarciniec    
 NNDąbek   
 NNSosna  2 batalion
WładysławOnuchowskiGrajek   
ZenobiaPęcherek    
Konstanty ZenonPuzioJastrząb   
TomaszRudzkiKuropatwa  1 batalion
JerzySienkiewiczRudy   
BronisławStachniukJastrząb  1 batalion
JanSzabelski    
ZbigniewŚwiąderZbyszek   
BolesławUrbańskiPająk  1 batalion
JulianWiśniewskiStrzała  2 batalion
MarianZamojskiZąbek   
BronisławŻyszkowskiAbis  1 batalion
FeliksaBałajRóża   
AgataBochniakBarbara   
StanisławBurzyńskiMaks   
WacławDuda    
AntoniGałeckiOrzech  1 batalion
AntoniJurkowskiLew  2 batalion
JózefKlubaNiekrasa  1 batalion
MieczysławKorzeniowskiKępa   
RajmundKraszewskiGałka   
JózefKurnickiPliszka  1 batalion
JózefLitwinowiczLontPodporucznik 1 batalion
KazimierzMarciniec    
 NNDąbek   
 NNSowa   
StanisławOnuchowskiPoeta  1 batalion
ZofiaPęcherek    
MieczysławPuzioRyś  1 batalion
MichałRudzkiMiedza  1 batalion
FlorianSiennickiFlorek   
StanisławStachniukMiecz  1 batalion
NSzabłowska   1 batalion
LeokadiaŚwiątecka   1 batalion
KazimierzUrbański    
StanisławWiśniewski    
BronisławZamolskiZąbek  1 batalion
FranciszekŻytkiewiczTygrys,Frank   
JózefBałajWokulski   
KarolBochniakSzpada  2 batalion
JanBurzyńskiPaździernik  2 batalion
MichałCzopMłot   
AntoniDuda    
NGałeckiWicher   
EugeniaJakubiec    
NJurkowskiUparty   
PiotrKlubaRyś  1 batalion
KacperKorzeniowskiKłusownik   
WładysławKraszewskiOsnowa   
ElżbietaKurnikowska    
TadeuszLobaSynek   
StanisławMarcinkiewiczPaw   
WładysławMisarko    
 NNDąbek   
 NNSowa   
JanOnuchowski    
WincentyPękala    
StanisławaPuzio    
JakubRudzkiOłówek  1 batalion
RyszardSiennickiRyś  1 batalion
GracjanStachniukOwoc   
JózefSzabłowskiUłański  2 batalion
JanuszŚwiątkiewiczCzarny  1 batalion
KazimierzUrbański    
WładysławWiśniewski    
LeokadiaZamościńskaLuba   
EmilianŻytkiewiczZych  1 batalion
TadeuszBałaj    
StanisławBochniewicz    
BronisławBurzyńskiSkrzypek  1 batalion
EugeniuszCzubaZbyszek   
CzesławDuda    
WojciechGałek   1 batalion
StefanGrochowskiCichy   
FranciszekJakubik   1 batalion
MieczysławJurkowskiWrona  2 batalion
TadeuszKlubaWaligóra  1 batalion
NarcyzKorzeniowskiKorzeń   
WacławKraszewskiPanienka  1 batalion
MariaKurnikowska    
JulianLorencGiermek   
TeresaMarcinkowskaRota   
KazimierzMisiakGołąb   
 NNDąbek  3 batalion
 NNSowa  1 batalion
WładysławOnuszkiewiczBury   
NPękala    
TadeuszPuzio    
StanisławRudzkiRudy  1 batalion
AleksanderSiennicki    
JózefStachniukSpór  1 batalion
JadwigaSzabrańska    
LudwikŚwidaLech,Żbik  2 batalion
FlorianUrold    
CzesławWiśniewski    
AnnaZamościńska    
MarceliŻytkiewicz    
JanBocho    
PiotrBurzyńskiSzerszeń  1 batalion
JózefCzubrytJózio   
AntoniDudekBabinicz   
NGałek    
MichałGrochowskiJaskółka  1 batalion
ZygmuntJakubowiczJuno  2 batalion
NKabacińska    
AntoniKlubaWichura  1 batalion
KazimierzKorzeniowskiKózka   
AntoniKraszewskiPudełko  3 batalion
MariaKurowskaCela   
WitoldLorencZawieja  1 batalion
JaninaMarcinkowska-HajdamowiczNina   
EdwardMisiak   1 batalion
 NNSpalony  1 batalion
MieczysławOpalińskiMik   
EugeniuszPękałaBodo  3 batalion
AleksanderPuzyrewicz    
StanisławRudzkiRyś  1 batalion
NarcyzSieńko   2 batalion
StanisławStachniukStal  1 batalion
JanuszSzabrańskiSączek  1 batalion
TadeuszŚwiderLis  2 batalion
KazimierzUryn    
WacławWiśniewski    
JoannaZamościńska-KucałaBronka  2 batalion
JózefŻytkiewicz    
RyszardBałszanMieszko  1 batalion
JanBoczkowskiLeśniczy   
KazimierzBurzyńskiTułacz  1 batalion
HenrykCzujkowski   2 batalion
KazimierzDudekKaręga  2 batalion
StanisławGałęzowski    
ReginaJakubowskaJagoda   
ZbigniewKabała-BarskiWacuś   
MarcelinaKlukowskaAzalia  1 batalion
AntoniKorzeniowskiMachorka   
Marian HenrykKraszewskiWołyniak  3 batalion
JulianKurowskiKruk   
JerzyLorencZawieja   
RomanMarcinkowskiKomar  1 batalion
KazimierzMisiuraKruk  1 batalion
 NNSroka  3 batalion
AntoniOpałka    
JanPypeć    
JózefRudzkiWilk  1 batalion
KazimierzSieńkowski Podporucznik  
JanStachniukStrzała  2 batalion
 Szabrański   1 batalion
ZbigniewŚwiderZbyszek   
KarolUsiądekNurt   
MarekWiśniewski Podchorąży  
BazyliZamościńskiDąb,TumryKapral podchorąży  
RyszardŻytkiewicz    
EdmundBałszanSzlachetka  1 batalion
StanisławBoczkowski    
MieczysławBurzyńskiWilk  1 batalion
JanCzupryna   1 batalion
IgnacyDudekSosna,Siłacz  1 batalion