Lista żołnierzy w oddziale "27 Wołyńska Dywizja Piechoty AK"

Wyświetlono rezultaty 1501-1750 z 7580.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
KazimierzGdula   2 batalion
AdamGejnosKora  1 batalion
PiotrGejszlerPipka  2 batalion
PiotrGelermuter    
WacławGenerowiczWacek   
 GerardGranit  1 batalion
JaninaGębkaSikorka   
JózefGęsiorowski    
EdmundGęściakZbój  2 batalion
FerdynandGidzińskiCzarny   
MieczysławGiedźGrad  3 batalion
KazimierzGiedź   1 batalion
JanGielarek    
HenrykGiełzyn   1 batalion
TadeuszGiergielewiczWir  1 batalion
JerzyGilczewskiCichy   
MieczysławGilewski    
WacławGinalski   1 batalion
LeonardGissyngZłotówka  2 batalion
BolesławGisyng    
StanisławGisyng    
WładysławGlejzman    
NGlijerPawłowski   
CzesławGliwiakŚwierk  1 batalion
EdwardGliwińskiKmicicPodporucznik  
CzesławGliwińskiMirek  2 batalion
MariaGładkowska-LudowiczZoja   
BogdanGładkowski    
JanGładkowski    
JózefGładkowski    
WacławGładkowski    
AndrzejGładysiewicz    
Piotr IGładziński    
Piotr IIGładziński    
LeopoldGłąbOlszyna  1 batalion
JózefGłąbSzum oficer organizacyjny 
EugeniuszGłogowskiBrzózka  1 batalion
CzesławGłogowski vel LudowiczSnarski  1 batalion
EdwardGłoniewskiGrab  1 batalion
MichałGłowacki    
HenrykGłowacki    
TadeuszGłowacki    
FeliksGłowacki    
KazimierzGłowińskiSkiba,Skała  3 batalion
HieronimGłowińskiZawisza  2 batalion
AntoniGłowiński   2 batalion
RomanGłowiński    
WacławGłówkaOrlik  1 batalion
IrenaGłówka   2 batalion
KazimierzGmur    
JózefGniskSmyk  1 batalion
WeronikaGodelewicz PałkaStokrotka sanitariuszka1 batalion
LonginaGodlewskaGienia   
IreneuszGodlewskiJawor   
KazimierzGodlewskiSoroka   
ArnoldGodlewskiWiarus   
BolesławGodlewski    
J.GodzińskiChmielówka   
JózefGodzińskiLontPodporucznikdowódca plutonu1 batalion
JuliaGodziszewska    
RyszardGogaczWilk  1 batalion
JerzyGojarskiWesoły   
StanisławGolanTeski  1 batalion
HenrykaGolczewska  sanitariuszka1 batalion
JerzyGolczewskiCichy  1 batalion
ZygmuntGolczewski   1 batalion
WitoldGoleniewiczSmoleński  1 batalion
TadeuszGolik Gwiazda  2 batalion
ZygmuntGoławskiNiwa   
Janina KrystynaGołąbIwa  1 batalion
FranciszekGołąb   1 batalion
JerzyGołąb-AleksandrowiczCzyżyk   
TeodorGołąbekTeoś,Pocztowy   
WojciechGołek   1 batalion
StanisławGołębiewski    
JanGołębiowskiDrzymała  2 batalion
FeliksGołębiowskiJankowski   
AndrzejGołębiowskiLichocki  1 batalion
AndrzejGołębiowskiMarian   
NGołębiowskiMur  1 batalion
MarianGołębiowskiUl  1 batalion
BronisławGołębiowski   1 batalion
JanGołębiowski   1 batalion
StefanGołębiowski    
AntoniGołębiowski    
StefanGołębiowski    
IgnacyGołębiowski   1 batalion
BolesławGołko   2 batalion
MarekGołuszekTango  2 batalion
SzczepanGomułka    
WładysławaGonczarekWacha  2 batalion
AnatolGonczarukUczeń dowódca drużyny1 batalion
WładysławGonczaruk   1 batalion
AnatolGonczewski    
BolesławGonkowski    
WitoldGontarekWieśniak,Wiesiek  3 batalion
JaninaGontarzOaza łączniczka 
WładysławGordonKozak   
ZdzisławGorgolBizon   
ZygmuntGorszyński    
WładysławGorzelnickiKarol   
RomanGorzelnickiMały   
RomanGosGrzmot  2 batalion
WładysławGoszczyńskiKaktus   
ZygmuntGoszczyński    
NGoś   2 batalion
NGościński    
MariaGoślinowska    
LechGoślinowskiBrzoza  2 batalion
WacławGotkiewiczPodbipięta  2 batalion
WładysławGóraOktawian  1 batalion
JanGóraŚmigus  1 batalion
MieczysławGóraŚnieg  1 batalion
E.Góra    
NGóraj   2 batalion
StanisławGóralSmok  2 batalion
 Góral   2 batalion
StanisławGóreckiWilk  2 batalion
RyszardGórecki    
RyszardGórecki    
HalinaGórka-Grabowska-HolcKatarzynka,Kreska  1 batalion
ZygmuntGórka-GrabowskiZającPorucznikdowódca batalionu1 batalion
NGórnickiPliszka  1 batalion
RomualdGórnickiRemusPodporucznikdowódca kompanii2 kompania
JózefGórnicki    
NGórska    
LeonGórskiSroka  1 batalion
StanisławGórskiWilk  2 batalion
LudwikGóźdźKogut  2 batalion
WitoldGrabarczykKmicic  1 batalion
WincentyGrabarczykSak  1 batalion
JanGrabek   3 batalion
AlbinaGrabiańska    
AntoniGrabiańskiKrzakChorąży  
MikołajGrabiceński    
JózefGrabińskiKruk   
KarolGrabośFerm  1 batalion
JózefaGrabowskaElżbieta   
JaninaGrabowskaTata   
HalinaGrabowska-SobyraRosa   
WładysławGrabowskiDąb   
HenrykGrabowskiFiołek   
StanisławGrabowskiGranat,Orzech  1 batalion
MichałGrabowskiJaskółka  1 batalion
StanisławGrabowskiJunoszaPodporucznikdowódca plutonu 
MichałGrabowskiKalina  1 batalion
HenrykGrabowskiKąkol  1 batalion
BolesławGrabowskiKogut  2 batalion
FranciszekGrabowskiOrzeł  1 batalion
StanisławGrabowskiOrzeł  1 batalion
CyrylGrabowskiWilly   
WitoldGrabowskiZapalniczka   
AleksanderGrabowski   2 batalion
NGrabowski   2 batalion
JózefGrabowski    
KonstantyGrabowski   1 batalion
HieronimGrabowski    
AntoniGrabowski    
FranciszekGrabowski   1 batalion
JadwigaGrabskaKąkol   
FranciszekGrabski    
MarianGraca   3 batalion
JanGraczDysk  1 batalion
JózefGradDynamo   
Sabina vel EmilaGradek vel KamińskaEmila,Kostopolanka sanitariuszka2 batalion
AntoniGradowiczGrabek  1 batalion
MariaGradowiczKucharka sanitariuszka 
FeliksGradowiczWrzos  1 batalion
LeonGradowiczWysoki   
LeokadiaGradowicz-ŁobzaCzarna,Goździk sanitariuszka1 batalion
JózefGradowski   1 batalion
AntoniGraf    
BronisławGrajberRyba  1 batalion
WiktoriaGrajber    
EdwardGrajnerHel  1 batalion
EdmundGrajner   1 batalion
LonginGralewskiSamotny  3 batalion
JanGrądzielGłos   
WładysławGrądzielGłóg  2 batalion
FranciszekGremski    
ErazminaGressel-Jaroszewska    
StanisławGrędzińskiGrot   
AntoniGrobowiec    
AlojzyGrocholski    
HalinaGrochowskaIrys sanitariuszka 
IrenaGrochowskaMazurka sanitariuszka1 batalion
StefanGrochowskiCichy   
MichałGrochowskiJaskółka  1 batalion
JanGrochowskiOrzełPodporucznikdowódca plutonu2 batalion
KonstantyGrochowski   1 batalion
StanisławGrochowski    
KazimierzGrochulskiŚmiały  1 batalion
 Grodzińscy/rodzina/    
WładysławGrodzkiWierzba  2 batalion
KazimierzGromMat   
AleksanderGromek   2 batalion
FeliksGromski    
StanisławGronkowskiCzyżyk  2 batalion
JózefGronostajBellaPodporucznik 2 batalion
HenrykGronostajGruszka  2 batalion
EugeniuszGronowiczGrom  2 batalion
KazimierzGroń    
CzesławGruchałaBóbr  1 batalion
HenrykGrudzieńGruby   
PiotrGrudzieńPawlik   
CzesławGrudzieńTygrys  2 batalion
KarolGrudzień   2 batalion
BonifacyGrudziński    
HenrykGruszczykHeniek   
StefanGruszczyńskiKruk   
WacławGruszczyńskiPiorun  1 batalion
PiotrGruszczyńskiWilczur  1 batalion
MariaGruszeckaLeszczyna   
AleksanderGruszeckiZygmunt   
JanGruszecki    
JaninaGruszkaBasia   
EugeniuszGrycewskiŁęk   
JanGryciukIskra  1 batalion
PiotrGryciukKożuch  1 batalion
StanisławGryciukOlcha  1 batalion
JanGryciukWicher  1 batalion
EdwardGryczewskiSokół  3 batalion
JanGryniukPiorunek  1 batalion
StanisławaGryniukStacha  1 batalion
ZofiaGrynowieckaZojka   
ZygmuntGrynowieckiWicher   
KazimierzGryńJodyna  1 batalion
KazimierzGrządkowski    
KazimierzGrzechowskiPodleśny  1 batalion
FeliksGrzelakListek  2 batalion
AntoniGrzesiakBywalski   
PiotrGrzesiukZawisza   
JózefGrzeszczukGroźny  2 batalion
StanisławGrzeszczukGroźny  2 batalion
MieczysławGrzeszczukSkała dowódca plutonu2 batalion
StanisławGrzeszkiewiczPodleśny  1 batalion
StefanGrześkiewiczGrab  1 batalion
JanGrześkiewicz   1 batalion
StanisławGrzędzińskiGrot  1 batalion
MarianGrzybek    
WładysławGrzybek    
StanisławGrzymałaBurza   
StanisławGrzynkoŁoś  3 batalion
MikołajGrzywińskiDrogomistrz   
PiotrGrzywińskiŁucki   
JanGrzywnaHuragan  1 batalion
BogdanGubałaStrug   
BogusławGubała    
HalinaGucewiczWrzos  1 batalion
WładysławGudewiczGałązka II  1 batalion