Lista żołnierzy w oddziale "27 Wołyńska Dywizja Piechoty AK"

Wyświetlono rezultaty 1251-1500 z 7580.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
StanisławDzwonnikSęp  1 batalion
HalinaDżegniuk    
ZdzisławEbert    
JózefEbert    
WandaEkhartEwa   
HubertEkhart    
TadeuszEmmeLuneta  1 batalion
RomanEmmeRoch  1 batalion
WacławEngelgartSosna   
NEngelgart/c.Wacława/    
TadeuszErntWilk   
NFabińskiStarosta   
JanFabrycki    
PiotrFalińskiChińczyk  1 batalion
BronisławFalkiewiczMina  2 batalion
ZofiaFalkiewicz-LemińskaPoziomka sanitariuszka2 batalion
ReginaFalkowska   1 batalion
CezaryFalkowski    
JulianFalkowski    
MieczysławFalkowski    
AntoniFanc   2 batalion
NFaryński   1 batalion
CzesławFedorowiczEtnaPodporucznik  
GrzegorzFedorowskiGryfPoruczniklekarz1 batalion
LeonFekiński    
LucjanFeknerGrom II  2 batalion
WładysławFelińskiBury dowódca plutonu1 batalion
JanFelińskiJasio   
EugeniuszFelińskiJastrząbek   
WładysławFelińskiOchotnik   
StanisławFeliński    
AntoniFeliński    
EdwardFeliński    
FelicjanFeliński    
FranciszekFeliński    
FranciszekFerencŻbik  1 batalion
VaclavFiala    
JerzyFiedorofLechPodporucznik  
WładysławFiedukPaj   
JózefFigielSkała  2 batalion
PiotrFigiel    
IrenaFigórskaRenia   
ZofiaFigórskaWładka   
JaninaFigórska    
KazimierzFigórskiFigura  2 batalion
WacławFigórskiSosna  1 batalion
JózefFigórskiSzymon,KosPodporucznikdowódca kompanii 
WacławFigurowskiAs  1 batalion
MichałFijałkaSokół,Kawa,WieśniakPorucznikdowódca batalionu1 batalion
AntoninaFijałkaWierna sanitariuszka2 batalion
JulianFijałkowskiZielak   
JózefFilaGroźny   
EugeniuszFila    
WładysławFilarHora dowódca plutonu1 batalion
StanisławFilichiewiczSłoń  2 batalion
NFiliński    
JerzyFilipczukJerzyk  2 batalion
JerzyFilipczukKaraś  2 batalion
NFilipekKomar  3 batalion
HenrykFilipekSroka,Kanada   
FelicjaFilipowiczBurza   
FranciszekFilipowiczDąbek   
KazimierzFilipowiczKordPorucznikdowódca batalionu1 batalion
MariaFilipowiczMuszka   
KazimierzFilipowiczSzatanPodchorążyłącznik 
MieczysławFilipowicz    
WładysławFimbirZagórski  1 batalion
RomanFinkowskiFinka  3 batalion
ElżbietaFlachEla   
RomualdFlachFranciszek Rutkowski   
StanisławFladerSzczupak   
 Flis    
JanFlisekBąk  1 batalion
JózefFlisińskiFlis   
BolesławFlisiukJaremaKapitan  
CzesławFlorczykDąbek   
MirosławFlorekWrzos  1 batalion
AdamFornala    
LeonardFornalskiOrzeł  3 batalion
KazimierzFortuńskiPolak  1 batalion
MieczysławFotymaBłyskawica  2 batalion
AntoniFranc    
WittaFrankowska    
BożenaFrankowska-TurowskaRusałka sanitariuszka 
JózefFrankowskiFranek   
LeopoldFrankowskiPolek  2 batalion
EugeniuszFrankowski   2 batalion
JaninaFranusMalina sanitariuszka 
AleksanderFraśStarszy   
NFrąckiewicz    
HenrykFrejHusarz  1 batalion
MariannaFrejKlara sanitariuszka2 batalion
ZbigniewFrejliszekJaskółka  1 batalion
TadeuszFrey    
StanisławFronczakBajan  2 batalion
AleksanderFrostowiczKos  1 batalion
KazimierzFrydrychAli   
CzesławFugielSęp  3 batalion
WładysławFugiel    
Kazimierz vel MarekFuhrman vel LachowiczBratek,ZaczepPorucznik  
LucjanFuknerGrom  3 batalion
JulianFularaKomar  1 batalion
HenrykFulbiszewskiŚmigły  1 batalion
AntoniFundator    
WacławFurga   2 batalion
ZdzisławFurmanikBrzoza  2 batalion
MieczysławFutymaCzesław  2 batalion
KarolGabryel    
BolesławGabryjelskiMarmut  2 batalion
TeofilaGaczyńskaGwiazdka,Kropka sanitariuszka2 batalion
TeofilGaczyńskiDrzewiak  1 batalion
AntoniGaczyńskiGołąb   
BolesławGaczyńskiSoroka   
KazimierzGaczyńskiWróbel  1 batalion
HenrykGaczyńskiWrzos  2 batalion
HenrykGaczyńskiWrzos   
FeliksGaczyński    
JanGadomskiGródek   
MarekGadomskiRoman   
JózefGadowskiJóz   
JanGadowski    
JózefGadzałaChmura  1 batalion
FranciszekGadzałaMarzec  1 batalion
FranciszekGadzałaPiętaszek  1 batalion
WładysławGadzałaSkowronek  1 batalion
StanisławGadzałaWilk  1 batalion
StefanGadzała    
JózefGajPodkowa   
BronisławGajberRyba   
EugeniuszGajderKaczka  3 batalion
RomanGajderowicz    
LucjanGajdzikLutosław  2 batalion
HenrykGajekKogut   
AnastazjaGajewskaKasia  1 batalion
WładysławGajewskiGromPorucznik  
MaksymilianGajewskiPanie ŚwiętyKapitan  
CzesławGalaGustaw   
MieczysławGalaJunczak   
AntoniGalaSzaps   
NGalecki    
MichałGalickiMisio   
BronisławGalicki    
WojciechGalik/Golik/    
AntoniGallaBolszewik   
JanGallaGallison   
JanGallaJanek   
MieczysławGallaJunczak   
MieczysławGallaKomuna   
JanGallaKusy   
MarianGallaMarianek   
JanGallaMatrosza   
StanisławGallaMazurek   
AleksanderGallaSuczka   
AnastazyGallaSzaja   
MarianGallaSzaps   
EdwardGallaSzpiglarz   
StanisławGallaSztyja   
TadeuszGallaTadysz   
DominikGallaWojtek   
BronisławGallaWoliński   
ZygmuntGalla    
AdamGalla    
FranciszekGalla    
JózefGalla    
KazimierzGalla    
BaltazarGalla    
WładysławGalla    
WładysławGalla    
TadeuszGalla    
FeliksGalla    
StanisławGalla    
StanisławGalla    
AlbinGalla    
WładysławGalos   1 batalion
CzesławGaltaGustaw   
JózefGałanSłomka  3 batalion
JózefGałczyńskiSowa  2 batalion
StanisławGałczyński    
AntoniGałeckiOrzech  1 batalion
NGałeckiWicher   
WojciechGałek   1 batalion
NGałek    
StanisławGałęzowski    
ZofiaGałkaJastrząb  3 batalion
CzesławGałkaJastrząb  2 batalion
KazimierzGałkaNietoperz  2 batalion
ZenonGałka    
HelenaGałka    
BolesławGałka   2 batalion
MieczysławGałka    
StefanGałkiewiczBatory   
ZygmuntGałkowskiWiatrPodporucznik  
ZygmuntGałkowskiWicherPodporucznik  
EdwardGałuszewskiAmbi  1 batalion
JanGanTorbacz,Trojan   
WładysławGan    
JanuszGan    
KazimierzGancarzChmura  3 batalion
JanGanoRekin  2 batalion
Wanda AntoninaGarbaczMrówka  1 batalion
JaninaGarbaczNiusia   
KazimieraGarbowskaWdowa sanitariuszka1 batalion
AlfredGarbowskiMucha   
EdwardGarbowski    
RafałGarbowski    
EdwardGarbowski    
AntoniGarbowski    
StanisławaGarczyńskaStokrotka   
TeofilGarczyńskiDrzewiak  1 batalion
LeopoldGarczyńskiGruda  3 batalion
JanGarczyńskiGryf,LamaPodporucznik  
BolesławGarczyńskiKing  1 batalion
StanisławGarczyńskiMróz  1 batalion
AnastazyGarczyńskiNadziejaPlutonowy podchorąży 2 batalion
JózefGarczyńskiNatan  1 batalion
PiotrGarczyńskiPieprz  2 batalion
EdwardGarczyńskiTarzan  1 batalion
ZbigniewGarczyński   1 batalion
ZygmuntGarczyński    
ZygmuntGarczyński    
LeopoldGardeBeskida   
TadeuszGardłoZimnyPodporucznik  
NGaszyńskiBrzoza  2 batalion
FeliksGaszyński    
ZdzisławGawdzikSadło  3 batalion
IrenaGawdzikStokrotka sanitariuszka 
CelinaGawędaGwiazda   
JózefGawlickiKaktus  1 batalion
StanisławGawlikowski    
EdmundGawłowiczBłysk  2 batalion
NGawłowicz   1 batalion
TadeuszGawryjołekBohun  1 batalion
HenrykGawryjołekTyran  1 batalion
BronisławGawryjołekŻubr  1 batalion
NGąsecki Podporucznik  
StefanGąsiorNadzieja  1 batalion
StanisławGąsiorTęczynPodporucznik 2 batalion
MariaGąsiorowskaRuta   
StefanGąsiorowskiKieliszek  2 batalion
WacławGąsiorowskiOrlik  2 batalion
KazimierzGąsiorowskiRekin  2 batalion
AntoniGąsiorowskiRoch   
AleksanderGąsiorowski   2 batalion
JózefGąsiorowski   2 batalion
WincentyGąsiorowski    
JanGburzyńskiPaździor  2 batalion
JerzyGdeszDługi  2 batalion
JózefGdowskiKomin  2 batalion
AntoniGdulaNaszelnicki  2 batalion
WacławGdula  dowódca drużyny2 batalion