Lista żołnierzy w oddziale "27 Wołyńska Dywizja Piechoty AK"

Wyświetlono rezultaty 501-750 z 7580.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
EugeniuszBorysSęp  3 batalion
WacławBorysStrzecha  2 batalion
WładysławBorys   2 batalion
KrzysztofBorysiakKrystian   
ZdzisławBorysiukKrukKapral podchorążydowódca plutonu1 batalion
StanisławaBosakMura   
EdmundBosakowskiWłodarz   
NBozek Podporucznik  
JulianBrachaStanisław   
ZdzisławBraniaOrzeł  3 batalion
WitoldBraniaWilk  3 batalion
StanisławBranickiRybak  1 batalion
BoguslavBrazda    
JosefBrazda    
WładysławBrewczyńskiRyszard   
AdamBroczek    
StanisławBroczek    
 Broczek    
StanisławBrodeckiPonury   
GenowefaBrodnicka    
FranciszekBrodnickiBrodaKapitan  
CzesławBrodnicki    
ZofiaBrodowska-BrzezińskaWilga sanitariuszka2 batalion
WładysławBrodowskiGórnik   
JanBrodowski    
SylwesterBrokowskiBogoria,BiałyPorucznikdowódca batalionu1 batalion
StanisławBronickiRybak   
PiotrBronicki    
JerzyBronikowskiJarosław   
BronisławBronikowski   3 batalion
ElżbietaBronowickaLalka   
AntoninaBronowickaTosia  1 batalion
BolesławBronowickiBoluś   
StanisławBronowickiKret  1 batalion
StanisławBronowickiKruk  1 batalion
AdamBronowickiMalinowski   
MieczysławBronowickiPodkowa  1 batalion
JanBronowickiPodkowa   
WładysławBronowickiRak   
FranciszekBronowickiRobinson,Kurzawa,Broń dowódca plutonu1 batalion
ZygmuntBronowickiRyś   
WincentyBronowickiWitek   
BolesławBronowickiŻubr  1 batalion
MirosławBronowicki    
HelenaBronowska    
WitoldBronowskiKobroPorucznik  
WładysławBronowskiSosna  1 batalion
JerzyBronowski    
JózefBrońskiSzprycha   
VaclavBroz    
VaclavBroz    
ZygmuntBruchca    
CzesławBruchca    
MarianBrudek   2 batalion
JózefBrudek    
JózefBrudnicki    
NBrusiłkowskiLach   
NBruszewski    
JózefBrychMarceli   
WładysławBryczekOdważny   
WładysławBryczekRyś   
StefanBrykowskiStary   
EugeniuszBrykowskiWrzeszcz   
JózefBrykowskiZdziebko   
MarianBrykowski    
TomaszBrykowski    
WładysławBryłkaSkała  2 batalion
JózefBrynda    
JózefBrzezickiSztacheta  2 batalion
MariaBrzezińskaWilga   
JanBrzezińskiGrot  1 batalion
WiktorBrzezińskiLis  1 batalion
LudwikaBrzostkowskaOlga sanitariuszka2 batalion
AntoninaBrzostowska    
DanutaBrzozowskaStenia sanitariuszka1 batalion
AntoninaBrzozowska    
AlojzyBrzozowskiAlek   
JózefBrzozowskiDługi  1 batalion
KarolBrzozowskiKarol   
MarcinBrzozowskiLechPodporucznik  
MarianBrzozowskiLech   
WładysławBrzozowskiWład  1 batalion
JanBrzozowski   1 batalion
MarcinBrzozowski    
WacławBrzózkaBrat Adrian  2 batalion
HeronimBrzózkaKorzeń  2 batalion
WacławBrzózka   2 batalion
StefanBrzózka   2 batalion
ZofiaBrzózka-KozłowskaKukułka sanitariuszka3 batalion
AntoninaBrzuskowska Olga sanitariuszka2 batalion
RyszardBrzuskowskiDajwa   
MieczysławBrzuskowskiTrok  1 batalion
JanBubawski    
MichałBubiłkoWilkPodporucznikdowódca plutonu2 batalion
LeonBuchajewskiGwóźdź  1 batalion
ZenonBuchajewskiMieszko   
AndrzejBuchmanKorsakPorucznik  
WładysławBucholcLadis  3 batalion
TadeuszBuczak    
WacławBuczak    
KazimierzBuczekŁoś  1 batalion
RomanBuczekOrłowski  1 batalion
AntoniBuczekPas  1 batalion
AntoniBuczekPobógPodporucznikdowódca plutonu2 batalion
KazimierzBuczekWidelec  1 batalion
WładysławBuczek   1 batalion
EustachyBuczek   2 batalion
MarianBuczek   2 batalion
NataliaBuczkoNadia   
MarianBuczkoPobógPodporucznik 2 batalion
KazimieraBuczkoSarenka łączniczka1 batalion
StanisławBuczkoSarna  1 batalion
PiotrBuczkoSzmer  1 batalion
StanisławBuczkowskiKruk  1 batalion
JanBuczkowskiLeśniczy   
HenrykBudnikStalowy  1 batalion
JózefBudzałek    
StanisławBudziszKrawiec  1 batalion
WładysławBudziszOkoń  2 batalion
FeliksBudzisz   2 batalion
ReginaBudzyńskaŚnieżka  2 batalion
HenrykBudzyńskiBystry,Błysk  2 batalion
WładysławBudzyńskiSosna  2 batalion
JanBudzyńskiŻbik,Szpic  2 batalion
MichałBudzyński    
BogusławBugajBaca  1 batalion
JanBugajewski Bambus  1 batalion
JanBugajski    
StanisławBujakCement  2 batalion
StanisławBujalskiBabinicz  2 batalion
LucjanBujalskiChaber  2 batalion
JanBujalskiGroch  2 batalion
EdwardBujalskiKłos  2 batalion
WitoldBujalskiSęp  1 batalion
WładysławBujalskiSosna  3 batalion
WiesławBujalskiŚwierk  2 batalion
EvźenBujalsky    
WładysławBukowiński    
MarianBuksaTomiks  1 batalion
StanisławBulak    
MikołajBunkoKola  3 batalion
StefanBuńkowskiBabel  1 batalion
JanBurawski    
JózefBurczakChrobry  3 batalion
MarianBurczak   3 batalion
HenrykBurczak   3 batalion
BolesławBurekBolek   
AleksandraBurkiewiczNormana   
JanBurkoDach  1 batalion
JadwigaBury-ZaleskaKora,Zofia Sujkowska   
Anna-MariaBurzaOsa   
ZbigniewBurzakBurzanin   
JózefBurzak    
FeliksBurzański    
 Burzmański    
TeresaBurzyńska    
KazimierzBurzyńskiBurza dowódca drużyny1 batalion
JanBurzyńskiCzarny Janek  1 batalion
LeszekBurzyńskiHelPlutonowy podchorążydowódca plutonu1 batalion
WacławBurzyńskiKazimierzKapral podchorąży 2 batalion
StanisławBurzyńskiMaks   
JanBurzyńskiPaździernik  2 batalion
BronisławBurzyńskiSkrzypek  1 batalion
PiotrBurzyńskiSzerszeń  1 batalion
KazimierzBurzyńskiTułacz  1 batalion
MieczysławBurzyńskiWilk  1 batalion
MarianBuszek   2 batalion
WładysławBuszkiewiczBuk,Wrzos   
TeresaBuszkiewiczTerka sanitariuszka 
WalerianBuszkiewicz    
JanBuszkoDach   
MichałBuszkoOlczak  1 batalion
TadeuszBuszłowiczJasność  1 batalion
NBuszmiński    
TeresaButrym    
HenrykButyński    
StanisławButz    
BronisławBydychaj CzechPodporucznikdowódca kompanii2 kompania
SzczęsnyBykowskiBąk  3 batalion
KonradBylicaZawisza  1 batalion
HalinaBystrońska-NoskowskaGrażyna  1 batalion
AndrzejBzdzionWasyl   
MichalinaBzowskaMyszka,Ziółko,Zorza sanitariuszka1 batalion
AlbertCabanCzajka  2 batalion
HenrykCajkowski    
WincentyCak    
WacławCegielski    
JanCelińskiŻołądź  1 batalion
NCeliński    
EugeniuszCeliński vel KamińskiZbyszko  2 batalion
AdamCeniak   3 batalion
EdwardChabasiński    
ZygmuntChaberSłowik  2 batalion
EdwardChabowski    
NChachel    
WincentyChachurskiKuźnica  1 batalion
JaninaChadroBiruta   
JanChaińskiKoło  1 batalion
StanisławChalagiera    
JózefChałaciński    
StanisławChałaciński    
WładysławChałostowski    
WładysławChamiec   1 batalion
HelenaChara    
SergiuszCharczunKobuz  1 batalion
AdamCharySęk   
JerzyChełmińskiRoman  1 batalion
WacławChęćGranat  1 batalion
HenrykaChęćMalina   
FeliksChiżewski    
KazimierzChlawiński   2 batalion
MarianChłapeckiŻydek   
WładysławChłopeckiWładek   
TadeuszChłopecki    
NikodemChmielakOdrobina   
MieczysławChmielarczykOdrobina  2 batalion
TadeuszChmielewiczSzczygieł  2 batalion
WeronikaChmielewskaSroka   
EdwardChmielewskiJabłko  1 batalion
EdwardChmielewskiJaskółka   
FranciszekChmielewskiJastrząb  1 batalion
HenrykChmielewskiPaw  1 batalion
N.ChmielewskiPucek  1 batalion
BolesławChmielewskiZagłoba  1 batalion
WacławChmielewski    
ZygmuntChmielnicki    
MarianChmielowicz   1 batalion
MariaChmielowska    
LudwikChmielowskiPolanowski   
JulianChmuraGąsior   
ZdzisławChodorKneź  1 batalion
JadwigaChodorowskaJadzia sanitariuszka 
AntoniChodorowskiChochisa   
WładysławChodorowskiCucyk  2 batalion
FranciszekChodorowskiDługi dowódca plutonu1 batalion
WładysławChodorowskiHipol   
JanChodorowski    
BronisławChodorowski    
JózefChodorowski    
StanisławChoduńNiemiecki  1 batalion
JanChoińskiKoło  1 batalion
NChojak    
WładysławChojnaReflektor  3 batalion
JadwigaChojnackaWiśka   
TadeuszChojnackiGromada   
SewerynChojnackiWróbel  2 batalion
ZbigniewCholewaDąb  1 batalion
StanisławCholewaFilozof  2 batalion
EdmundCholewaMały  1 batalion
ZygmuntCholewaSzczupak  1 batalion