Lista żołnierzy w oddziale "27 Wołyńska Dywizja Piechoty AK"

Wyświetlono rezultaty 251-500 z 7580.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
StanisławBednarskiMyśliwy   
HermanBednarskiOrkan   
MedardBednarski    
KalikstBednarski  dowódca kompanii 
FeliksBednarski    
PiotrBednarzKomarczewski  1 batalion
StanisławBedychajKieliszek  3 batalion
RomanBejerJaskółka  3 batalion
HenrykBejgerMściwy   
TadeuszBejtJan   
StanisławBekierTajfun  2 batalion
AleksanderBelcer   3 batalion
TadeuszBelcer   3 batalion
JanBelcherowskiWolny   
JanBeneWęgier  1 batalion
CyrylBeniowskiGryfPodporucznikdowódca plutonu3 batalion
MieczysławBerbeć    
WalerianBerbeć    
AntoniBereziński    
DionizyBergielDiektiarow   
PolikarpBergielKarp   
CzesławBergielKulawy   
DionizyBergielWrzos,Brzoza   
TadeuszBergiel    
FranciszekBergiel    
FranciszekBergiel    
StanisławBergiel    
JózefBergiel    
JanBergiel    
AdamBergiel    
AntoniBernackiAntoch   
BronisławBernackiBroniaczek   
AntoniBernackiKozub   
StanisławBernackiStach   
MichałBernacki    
PolikarpBernacki    
StanisławBernacki    
KazimierzBernacki    
EugeniuszBernat   2 batalion
MariaBessendowskaMiotła,Maryna   
MieczysławBessendowskiLeszek   
ZbigniewBessendowskiMaleńki   
KazimierzBessendowskiSowa,HalinPodporucznik 1 batalion
FranciszekBetkowski    
NBetlejemski    
DanutaBiałachowskaDzika łączniczka 
ZenonBiałasSokolik   
StanisławBiałaś    
IrenaBiałecka  sanitariuszka 
RomualdBiałekKupryk  3 batalion
NBiałek    
MieczysławBiałek   3 batalion
RomanBiałek   2 batalion
JulianBiałous   1 batalion
HenrykBidakovski    
WitoldBidakovski    
StefanBiegaczOber   
JanBielaszewski    
AntoniBielawskiKanarek   
MarianBielawskiKurek,Kruk  1 batalion
WładysławBielawskiNietoperz  1 batalion
EdmundBielawskiSęk  1 batalion
JanBielawskiSęk   
ZbigniewBielawskiŻaczek   
FranciszekBielawski    
MarianBielawski    
ZbigniewBielawski    
LeonardBielawski   1 batalion
PawełBielawski    
StanisławBielawski    
MieczysławBielawski    
JaninaBielecka  łączniczka 
DominikBieleckiBiela   
MarianBieleckiDługi  1 batalion
FranciszekBieleckiHonor  1 batalion
MikołajBieleckiKola   
LeonBieleckiLonek,Leszek  1 batalion
StanisławBieleckiZając   
AntoniBielecki    
JózefBielecki    
WacławBielecki    
JózefBielewiczCzajka   
JaninaBielska  łączniczka 
NBielski    
FranciszekBieńko   1 batalion
KrystynaBiernacka   2 batalion
ZofiaBiernacka-Grala    
BolesławBiernackiBolko   
CzesławBiernackiBór  2 batalion
CzesławBiernackiBór  1 batalion
KazimierzBiernackiBrzoza   
TadeuszBiernackiJeż,Kmicic  3 batalion
IgnacyBiernackiJulek  1 batalion
KazimierzBiernackiKiemlicz  2 batalion
MikołajBiernackiKola   
JózefBiernackiKoningas   
WacławBiernackiKorek  3 batalion
WacławBiernackiKorek  3 batalion
KonstantyBiernackiKurek  1 batalion
JanBiernackiLis  2 batalion
PiotrBiernackiPienio   
StanisławBiernackiSamolot  3 batalion
MieczysławBiernackiSprytny  3 batalion
TadeuszBiernackiSrogi  2 batalion
KarolBiernatGabriel,BesPodporucznikdowódca kompanii1 batalion
KrystynaBiernatStokrotka   
JózefBierutKoza  2 batalion
JanBilskiWalet   
LeopoldBiłynowiczSwikła,AdamPorucznik  
MikołajBinkoKola  3 batalion
EdmundBis    
StanisławBiskupskiKotwica   
RomanBiziorWitos   
NBizior   2 batalion
ZenonBlachowskiStrzemię,LulkaMajordowódca kompanii 
EdwardBlaszyńskiKomar  1 batalion
ZygmuntBlaszyńskiZembacz  1 batalion
NBlat    
StanisławBlizniukBiały   
ZygmuntBlochKolejarz  1 batalion
KlemensBlochRybak  1 batalion
FilipinaBładysOdważna sanitariuszka 
EdwardBłaszczakSowa  2 batalion
 Błaszczak-LewendaKazimieraKicia sanitariuszka 
AleksanderBłaszczekSmutny  3 batalion
AndrzejBłaszczukChmiel  1 batalion
MarceliBłaszczykHuragan  2 batalion
CzesławBłaszczykOstry  3 batalion
CzesławBłaszczykSzczupak  2 batalion
JózefBłaszczyk   2 batalion
BolesławBłaszczyk    
MarianBłaszczyk    
ZygmuntBłaszczyńskiZąbacz  1 batalion
CzesławBłaszyńskiPocisk  3 batalion
FranciszekBłazuckiSarna  1 batalion
JanBłażejczykFelczer   
MarcinBłażyński    
AntoniBłądek    
HelenaBłądek-PopielskaUrszula sanitariuszka1 batalion
CzesławBłeszyńskiPoślizg  3 batalion
Z.Błocki    
LBłoński    
FranciszkaBobełaFrania   
AlfredaBoberJaskółka sanitariuszka 
MarceliBoberSzyna   
JanBober    
JerzyBober    
KazimierzBober    
NBobowski    
MariaBobrowskaLokomotywka,Alicja   
MieczysławBobrowskiSzatan  1 batalion
LeonBochenekLis  2 batalion
LonginBocheńczyk    
AnielaBochniaNela,Szarotka sanitariuszka1 batalion
AgataBochniakBarbara   
KarolBochniakSzpada  2 batalion
StanisławBochniewicz    
JanBocho    
JanBoczkowskiLeśniczy   
StanisławBoczkowski    
KazimierzBodzakGrab  3 batalion
BronisławBodzakSęk   
StanisławBodzakSęk   
JózefBodzakSowa  3 batalion
KarolinaBogackaLola   
PiotrBogackiFrancuz,JanuszPorucznik  
MichałBogackiMały   
WładysławBogacki  lekarz 
JanBogajewskiBambus  1 batalion
JózefBogdanowiczEdward   
NBogdanowiczZagłoba   
EugeniuszBogdanowicz    
MariaBogdanowicz    
StanisławBogdańskiMikadoPorucznik  
HenrykBogdaszewskiSzary  1 batalion
MariaBogowskaWola   
ZygmuntBogowskiGrom   
IrenaBogucka-ŻołnikMyszka sanitariuszka 
PiotrBoguckiDobrucki   
JanuszBoguckiSzunajPodporucznik 1 batalion
WojciechBogucki   2 batalion
AleksanderBogucki    
BolesławBogusławskiBiały   
WładysławBogusławskiSokół  1 batalion
JózefBoguszRydz  2 batalion
HenrykBoguszewskiSzary  1 batalion
FilipBohdajczuk    
KazimierzBohuszewiczGwizd   
ZofiaBohuszewiczLalka sanitariuszka 
ZygmuntBohutPokrzywka  1 batalion
NBojarskiCzarny  1 batalion
BronisławBojarski    
AntoniBojkoBajka,Snajper  1 batalion
StanisławBojkoFiołek szef kompanii2 batalion
HenrykBojkoZuch   
StefanBojko   2 batalion
JanBojko   2 batalion
StanisławBojkowskiBojko   
WładysławBojkowskiBraciszek   
CezaryBojkowskiCzarek   
NarcyzBojkowskiJaszczuryca   
RyszardBojkowskiJodła  2 batalion
StanisławBojkowskiKowaluk   
MarianBojkowskiManiek   
CzesławBojkowskiMściciel  2 batalion
WładysławBojkowski    
AntoniBojkowski    
RyszardBolczanMieszko  1 batalion
MieczysławBolek   2 batalion
FranciszekBołsunowskiLoch   
FranciszekBombaFranek  1 batalion
WacławBombaGrab  1 batalion
KazimierzBombolKamień  1 batalion
FeliksBonalskiRzepka   
MaciejBondaruk    
DionizyBoniewiczKruk   
StanisławBorawskiMściciel   
ZdzisławaBoreckaDzidka   
AntoniBorecki    
WładysławBorecki    
LudwikBorecki    
DominikBorecki   3 batalion
ZygmuntBorecki   3 batalion
BronisławBorkackiKrólik  1 batalion
PiotrBorkackiKruk  1 batalion
EugeniaBorkowskaKropelka,Anka  1 batalion
ZbigniewBorlińskiJastrząb   
MieczysławBorlińskiZagłoba  1 batalion
NBormejkoSieczkowski  2 batalion
JanBornySmyk   
JózefBorowiczCygan  1 batalion
JerzyBorowiecRawicz  1 batalion
JózefBorowikGłowacki  1 batalion
PawełBorowikLink  1 batalion
Michalina BorowikMalina   
MichałBorowikOrzeł  1 batalion
WładysławBorowikTopola  1 batalion
StanisławBorowik   1 batalion
PawełBorowskiBór  2 batalion
JózefBorowskiJózek   
MieczysławBorowskiKuba  3 batalion
StanisławBorowskiMściciel   
JerzyBorowskiPióro  3 batalion
FranciszekBorowskiRoztropny   
MikołajBorowskiRygiel  3 batalion
JózefBorowyKaraś  2 batalion
AntoniBortnowski  szef sanitariatu 
WacławaBorucińskaStokrotka sanitariuszka2 batalion
WładysławBoruńWierzba  1 batalion
KazimierzBorysŁoś  3 batalion