Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 1-250 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
StefanRodkiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
DanutaZakrzewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
MarianPrusak kapelansztab batalionu
StanisławPoznańskiSzeregowystrzelec3 kompania
JózefWłodekSzeregowystrzelec1 kompania
LechKorwin - SzymanowskiPlutonowydowódca drużyny1 kompania
KazimierzPodolskiSzeregowystrzelec1 kompania
ZbigniewPietrzykowskiSzeregowystrzelec3 kompania
WieloszewskiSzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewWidlarzKapralstrzelec1 kompania
JanAnusiakSzeregowystrzelec2 kompania
IrenaBarygaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZofiaBarygaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NowakowskiKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
AleksanderChełczńskiKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AdamOnyszkoSzeregowystrzelec1 kompania
ChodkiewiczSzeregowystrzelec1 kompania
ZbigniewCzaplińskiPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AnnaLenczewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
KazimierzDampe   
WitoldDerko   
HalinaSzulcównaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JanSznajderSzeregowystrzelec2 kompania
HenrykaŁukaszewicz   
JózefGadekSzeregowystrzelec2 kompania
HannaGóreckaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
ZygmuntStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
MarianMartuszewskiKapralstrzelec1 kompania
MarianMatuszkiewiczKapral 2 kompania
ZygmuntGrzeczewskiStarszy szeregowystrzelec1 kompania
JanuszJagusiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
AdolfSkłodowskiSzeregowystrzelec2 kompania
JózefJankowskiSzeregowystrzelec1 kompania
AlfonsMilewczykSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
MieczysławMłotekSzeregowystrzelec5 kompania
JanSchnaiderSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławSachneSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławRóżański   
JerzyKarolakSzeregowystrzelec5 kompania
JózefRozumskiPlutonowy 4 kompania
AndrzejZdziechowskiKapralstrzelec1 kompania
KazimierskiSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntRowińskiSzeregowystrzelec3 kompania
JanSobacińskiAdwokatSzeregowystrzelec3 kompania
LeszekKosieradzkiAleksanderPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
JanLewandowskiAleksander, ZninStarszy szeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewWitczykAndrzejPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyTaubeAndrzejSzeregowystrzelecDyon 1806
EdmundMęclewskiAndrzejSzeregowy z cenzusemredaktorsztab batalionu
AndrzejJokielAndrzejKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
MariaSłońska - CiepielewskaAnkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
Anna, TeresaLubomirskaAnteaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
WojciechOstrowskiAntekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
LeszekŻukowskiAntekSzeregowystrzelec1 kompania
NNAntekSzeregowystrzelec2 kompania
JóźwiakAptekarzSzeregowystrzelec3 kompania
HannaRybarskaAsiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
KazimierzWinklerAugustowskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNBaby strzelecDyon 1806
JanMichalskiBajbusSzeregowystrzelec3 kompania
JanuszŚlusarskiBandytaKapral z cenzusemstrzelec2 kompania
ZdzisławJankowskiBankierSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławKolcBarbaraPorucznikoficer wyszkoleniasztab batalionu
JaninaMiączyńskaBarbaraPodporucznikszef łączności batalionusztab batalionu
JuliuszKolipińskiBartekSzeregowy z cenzusemredaktorsztab batalionu
WandaLipskaBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
NNBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JadwigaBorkowskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
BarbaraDancewicz - PodgórskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
StanisławaGórecka - UrbańskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JerzyZarębskiBazylewiczPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
StanisławKawińskiBazyliKapralstrzelecDyon 1806
ZenonKłosowskiBiałySzeregowystrzelec2 kompania
MarianBabiniczBiałySzeregowystrzelec5 kompania
Białkowski vel BiałeckiBiałySierżantdowódca drużyny3 kompania
WładysławJarząbekBiałyPorucznikdowódca 3 plutonu2 kompania
NNBielasSzeregowystrzelec 
WojciechWitkowskiBilewiczKapitandowódca plutonu1 kompania
Jerzy TeodorBigosińskiBizmutSzeregowystrzelec2 kompania
DanutaGoskowaBlondynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
RobertRoyBobikKapral podchorążystrzelec1 kompania
StanisławBrodziakBocianSzeregowystrzelec3 kompania
BogdanDrobniakBogdan strzelecDyon 1806
FranciszekSzurowskiBohKapitanadiutant dowódcy batalionusztab batalionu
JanBajerBolekKapralstrzelec1 kompania
JanuszChoynowskiBolskiKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
JózefZarębskiBorsPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
TadeuszŚwiątkowskiBorsukKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
KrystynaGoebelBożenaKapral podchorążyłączniczka-sanitariuszka5 kompania
BronisławaChełczyńskaBronkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
MieczysławKoniecznyBurnySzeregowystrzelec3 kompania
AleksyKrzykowskiBykKapralstrzelec3 kompania
CzesławWróblewskiBzuraSzeregowystrzelec2 kompania
NNCechnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
TadeuszZawadzkiCelestynKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNCelinkaOchotnikłączniczka-sanitariuszka1 kompania
WładysławBrodziakChanekPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
Ireneusz, StefanGrzelakChińczyk, Jerzy JurkowskiSierżant podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyChojnackiChoina strzelecDyon 1806
WładysławChomczyńskiChomikSierżantszef kompanii5 kompania
ZygmuntKowalskiChwalibógKapral podchorążyoficer gospodarczy3 kompania
HenrykPokrzywnickiChwastPorucznikdowódca kompanii4 kompania
ZdzisławKrawczykCichySzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławPająkCichySzeregowystrzelec3 kompania
MariaMalareckaCiotka MartaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WładysławWóycickiCjanekStarszy szeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntBrydnaCyganSzeregowystrzelecsztab batalionu
JanCybulskiCzaharKapitankapelansztab batalionu
JerzyKruppeCzajkaSzeregowyłączniksztab batalionu
IrenaSzner - PiotrowskaCzarnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
FranciszekKłykCzarnyKapraldowódca drużynyDyon 1806
JanPiwkoCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
AugustynJankowskiCzarnyKapral podchorążyw dyspozycji dowódcy kompanii1 kompania
StanisławMisiakCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
NNCzarny ISzeregowystrzelec3 kompania
BogdanBalczerzakCzarowicPlutonowy z cenzusemdowódca drużyny1 kompania
TadeuszTrąbiński CzemboriKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
CzesławKarwackiCzesioSzeregowystrzelecDyon 1806
SylwesterGajderowiczDanPlutonowypodoficer broni2 kompania
Danuta, DanielaPtaszyńskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JadwigaMarek - SzczygłowskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
DanutaSiemaszkoDanusiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
KazimierzBiedakowskiDąbPodporucznikszef kompanii3 kompania
MichałChełchowskiDąbrowaPodporucznikdowódca 3 plutonuDyon 1806
LudwikSwidzińskiDąbrowaPodporucznikdowódca 4 plutonu2 kompania
ZdzisławSadeckiDewajtisStarszy sierżantdowódca 3 plutonu4 kompania
WładysławOlendzkiDługiKapral podchorążyzastępca dowódcy 4 plutonu2 kompania
EdwardDługoszewskiDługoszKapral podchorążydowódca plutonu3 kompania
JanuszDołęga - KossowskiDołęgaPodporucznikdowódca 2 plutonu3 kompania
MikołajBiałyDr PeanPodporuczniklekarz3 kompania
JerzyDanyszDr PiotrKapral podchorążylekarz3 kompania
MieczysławLaskowskiDr Wirski, MirianPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
Jan MariaWiórkowskiDrzazgaWachmistrz podchorążyszef dywizjonuDyon 1806
WandaGogolewskaDudaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
TadeuszTrelaDyzioSzeregowyłączniksztab batalionu
HubertZakrzewskiDzidekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JaninaBaranowska-GóreckaDzidkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HelenaKierznowska - MachwicDzidziaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
EugeniuszPajączkowskiEdwardSzeregowystrzelec4 kompania
NNEmilOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
TeresaSołtanEniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
EugeniaSzemplińskaEugeniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
EugeniaKolbusz - TrzcińskaEwaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
JaninaZielkowska-RomańskaEwaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
HenrykaKarczewska - PiotrowskaEwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HenrykaKalinowskaFela, KaliaPodporucznikkomendantka patroli sanitarnych2 kompania
HenrykRadioFlisakSzeregowystrzelec2 kompania
HalinaFlorczakFlorkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JanPawłowskiFokaPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
FranciszekSypniewskiFranekSzeregowystrzelec3 kompania
TadeuszTrzcińskiFredStarszy szeregowyredaktorsztab batalionu
AlfredaLewandowskaFredkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
ZbigniewPuerschelGąsiorSzeregowystrzelec2 kompania
NNGedyminPorucznikdowódca kompanii6 kompania
JerzySmolińskiGeorgPoruczniklekarz1 kompania
NNGilSzeregowystrzelec1 kompania
JerzyRemionGiorgioSzeregowyłącznik2 kompania
FeliksSerafinGołkowskiKapralinstruktor1 kompania
TadeuszSzmalenbergGóraKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
RyszardCzechGrabickiSzeregowystrzelec5 kompania
ZygmuntKrajewskiGrabowskiSzeregowystrzelec3 kompania
RyszardSobstelGradStarszy szeregowy podchorążystrzelec4 kompania
MarianFlorczakGranatPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
StefaniaGromkiewiczGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JadwigaŻbijewskaGrubaOchotniczkałączniczka3 kompania
IgnacyGarbaczGruby, WalPlutonowydowódca drużyny2 kompania
WłodzimierzSyllerGryf strzelecDyon 1806
NNGryfSzeregowystrzelec3 kompania
NNGrześSzeregowystrzelec3 kompania
LeonKilianGrzybekSzeregowystrzelec1 kompania
HelenaDerejewskaHaleszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
WacławaPieczyńska - DąbrowskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JaninaUrbańskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HalinaFalkowska - Bojarska - ModlińskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HalinaMączkiewiczHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZdzisławUmińskiHamletSierżant podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AnnaTaubeHaniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
AnnaBrykczyńska-Plater-ZyberekHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HannaRokosińskaHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
NNHardyKapraldowódca drużynyDyon 1806
HipolitHildebrandtHipcioSzeregowystrzelec3 kompania
TadeuszDerlickiHoldekPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
StanisławaTańskaHoża, GrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WojciechGrabowskiHusarzSzeregowystrzelec2 kompania
KrystynaWizówna-ŁyczywekIgaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
HenrykaKosmalska - PiotrowskaIngaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
JanKorzybskiIrmaPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
JaninaOgińska - JastrzębskaIrysOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
ZofiaDomanekIzaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
MariaZieleniewska-KorzybskaIzaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
StanisławGogółJabłońskiKapralstrzelec1 kompania
TadeuszKitzmanJacekSzeregowystrzelec1 kompania
MarekŁypaczewskiJacekSzeregowyłącznik3 kompania
NNJacek strzelecDyon 1806
ZygmuntGucnerJacek, TopórStarszy sierżantoficer broni2 kompania
JadwigaDaniel - WysockaJagaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
AdelaGajewskaJagaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JadwigaZalewskaJaga, GoździkOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
AleksanderOlejnikJanekStarszy szeregowystrzelecsztab batalionu
JaninaGasińskaJankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JanuszKrupeckiJanuszSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszGóreckiJarosławKapitanoficer organizacyjnysztab batalionu
WłodzimierzJabłońskiJasieńczykKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
WładysławRudzińskiJastrząbStarszy strzelec podchorążydowódca pocztuDyon 1806
CzesławPaprockiJastrzębiecKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
JózefKamińskiJastrzębiecPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
NNJaszoSzeregowystrzelec2 kompania
NNJekorolSzeregowystrzelec3 kompania
NNJeleńSzeregowystrzelec2 kompania
NNJelita, ZbigniewPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyZakrzewskiJerzySzeregowystrzelec3 kompania
OlgierdMarkowskiJerzyPorucznik sztab batalionu
NNJeżSzeregowystrzelec3 kompania
IrenaKwiatkowskaJoannaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaNiewiadomska - ZientarskaJolaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AdamDziechcińskiJordanKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZbigniewMadejczykJózekPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JózefOsieckiJózikSzeregowystrzelec1 kompania
BogdanStrasburgerJulekSzeregowystrzelec1 kompania
StefanTrzcińskiJuliuszPodporucznikredaktorsztab batalionu
KazimierzLipczyk - StojanowskiJuliuszKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
WojciechOstrowskiJurStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
JerzyRóżalskiJurKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
StanisławRoguskiJurSzeregowystrzelec2 kompania
WiesławStembrowiczJustynKapral podchorążypomocnik lekarzaDyon 1806
MariaUrbańska-MajewskaKaczkaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
WitoldZołoteńkiKadetKapral podchorążystrzelec3 kompania
KajetanKalicińskiKajtekSzeregowystrzelec2 kompania
WładysławKrólikiewiczKajtek, ArtMajor 2 kompania
EleonoraNapiórkowskaKajtuś  2 kompania
HalinaSzner-PiotrowskaKalinaOchotniczkasanitariuszka2 kompania
IrenaJakubowskaKalinowskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JerzyKędzierskiKalinowskiKapitandowódca kompanii2 kompania
NNKamilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
NNKarolciaSzeregowystrzelec1 kompania
KazimieraKraszewska - RogalskaKasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
StanisławaSzenic - WilczyńskaKasiaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
KazimierzPieskoKazikKapral podchorążydowódca drużyny5 kompania
KazimierzMatuszewskiKazikKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
KazimierzHryńKazikKanonierstrzelec1 kompania