Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 501-562 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
WłodzimierzWagiński - PodosowskiKonradKapral podchorążyadiutant dowódcy kompanii3 kompania
BronisławWanatWolickiPorucznikdowódca drużynyDyon 1806
KazimierzWciślińskiWalczakKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
WładysławWekerSylwesterPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
ZofiaWerchowskaZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
ZbigniewWidlarzKapralstrzelec1 kompania
MarianWieczorekMaksStarszy szeregowystrzelec5 kompania
WieloszewskiSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławaWieteskaSawaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JerzyWieteskaMarekPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
HannaWilczewskaŻabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
OlgierdWilczewskiTomekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
KazimierzWinklerAugustowskiSzeregowystrzelec3 kompania
Jan MariaWiórkowskiDrzazgaWachmistrz podchorążyszef dywizjonuDyon 1806
EugeniuszWiśniewskiStefanKapraldowódca drużyny1 kompania
ZbigniewWitczykAndrzejPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
WojciechWitkowskiBilewiczKapitandowódca plutonu1 kompania
KrystynaWizówna-ŁyczywekIgaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
FranciszekWłodarczykKmitaKapitandowódca kompanii5 kompania
JózefWłodekSzeregowystrzelec1 kompania
ZygmuntWojciechowskiSzajnochaPodporucznikredaktorsztab batalionu
WiktorWoronowiczWiesławPodporucznikoficer oświatowysztab batalionu
WładysławWóycickiCjanekStarszy szeregowystrzelec2 kompania
CzesławWróblewskiBzuraSzeregowystrzelec2 kompania
HelenaWysiadecka-ZasępaMała Lenka, EwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
ZygmuntWysockiZbyszekSzeregowystrzelecDyon 1806
RajmundZajączkowskiZającKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
HelenaZakrzewskaMarysia, HelenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
DanutaZakrzewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HubertZakrzewskiDzidekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyZakrzewskiJerzySzeregowystrzelec3 kompania
JoannaZaleskaViktoriaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
StefanZaleskiTudorPorucznikdowódca plutonu3 kompania
JadwigaZalewskaJaga, GoździkOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StefanZalewskiMaciek IISzeregowystrzelec2 kompania
StanisławZalewskiRyśKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZalewskiKrzywy, ŁebekSzeregowystrzelec2 kompania
JózefZarębskiBorsPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyZarębskiBazylewiczPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
WandaZarzyckaSkierskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
TadeuszZawadzkiCelestynKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JanuszZawodnyMiśPorucznikdowódca plutonusztab batalionu
AndrzejZdziechowskiKapralstrzelec1 kompania
JózefZgardaWodzyńskiPodporucznikdowódca 3 plutonu1 kompania
AleksandraZieleniewskaOlaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
MariaZieleniewska-KorzybskaIzaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
JaninaZielińskaKlimek, IrenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WładysławZielińskiRógSzeregowystrzelec5 kompania
WitoldZielińskiSokołowiakSierżantpodoficer gospodarczysztab batalionu
BernardZieliński PałubskiSzeregowystrzelec5 kompania
JaninaZielkowska-RomańskaEwaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
TadeuszZieniewiczTeddySzeregowystrzelec3 kompania
MariaZientarska-KicińskaMarysia, KalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
RyszardZiółkowskiŻelskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
JanZiółkowskiKrólPlutonowy podchorążydowódca drużyny3 kompania
BenedyktZiółkowskiRajskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
ZochowskaRóża, MirianOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
WitoldZołoteńkiKadetKapral podchorążystrzelec3 kompania
JadwigaŻbijewskaGrubaOchotniczkałączniczka3 kompania
WładysławŻebrackiSkorzeńPorucznikksiądz kapelansztab batalionu
WitoldŻołędziowskiLisek, LisPlutonowydowódca drużyny2 kompania
LeszekŻukowskiAntekSzeregowystrzelec1 kompania