Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 251-500 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
MarianKocikZbigniewPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
HelenaKłosowiczMonikaPodporucznikpatrolowa sekretarz kompanii1 kompania
JózefZgardaWodzyńskiPodporucznikdowódca 3 plutonu1 kompania
JózefKamińskiJastrzębiecPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
BenedyktZiółkowskiRajskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
RyszardZiółkowskiŻelskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
HenrykaKalinowskaFela, KaliaPodporucznikkomendantka patroli sanitarnych2 kompania
WalerianJarząbekWalPodporucznikdowódca plutonu2 kompania
EugeniuszGórskiŻarskiPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JanuszDrzymulskiWiesławPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JanuszDołęga - KossowskiDołęgaPodporucznikdowódca 2 plutonu3 kompania
LudwikChmielińskiZiomekPodporucznikszef batalionusztab batalionu
MichałChełchowskiDąbrowaPodporucznikdowódca 3 plutonuDyon 1806
WładysławBrodziakChanekPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
KazimierzBiedakowskiDąbPodporucznikszef kompanii3 kompania
MikołajBiałyDr PeanPodporuczniklekarz3 kompania
AndrzejBartakPrzemysławPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
JanArciszewskiKonrad IIPodporucznik Dyon 1806
ZdzisławDyszyMazurPlutonowy z cenzusemdowódca drużyny1 kompania
BogdanBalczerzakCzarowicPlutonowy z cenzusemdowódca drużyny1 kompania
NNJelita, ZbigniewPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
AndrzejRogalskiZmoraPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
LeszekStobeckiOstojaPlutonowy podchorążydowódca 4 plutonuDyon 1806
ZbigniewMadejczykJózekPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
MieczysławLaskowskiDr Wirski, MirianPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
ZbigniewWitczykAndrzejPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyZarębskiBazylewiczPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JózefZarębskiBorsPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JanZiółkowskiKrólPlutonowy podchorążydowódca drużyny3 kompania
ZbigniewGrabickiKłosPlutonowy podchorążydowódca drużyny2 kompania
MarianFlorczakGranatPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
EdwardEnderKoneckiPlutonowy podchorążydowódca drużyny2 kompania
TadeuszDerlickiHoldekPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
ZbigniewCzaplińskiPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNWaligóraPlutonowydowódca drużynyDyon 1806
WincentyPlucińskiRyśPlutonowydowódca drużyny1 kompania
NNNilPlutonowy 1 kompania
JózefRozumskiPlutonowy 4 kompania
LechKorwin - SzymanowskiPlutonowydowódca drużyny1 kompania
WitoldŻołędziowskiLisek, LisPlutonowydowódca drużyny2 kompania
StanisławJaworskiLatawiecPlutonowy 2 kompania
StanisławGrobelskiKretPlutonowypodoficer broni3 kompania
IgnacyGarbaczGruby, WalPlutonowydowódca drużyny2 kompania
SylwesterGajderowiczDanPlutonowypodoficer broni2 kompania
StanisławBorowieckiZniczPlutonowy 1 kompania
HenrykBiedrońWidalskiPlutonowydowódca drużyny1 kompania
NNCelinkaOchotnikłączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaOgińska - JastrzębskaIrysOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
HelenaOstkiewicz - RudnickaLenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
NNZosiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
WacławaPieczyńska - DąbrowskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNStefaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
WacławaPiekarskaRoliczOchotniczkasanitariuszkaDyon 1806
NNRomaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNMarylaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNMała MarysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
Danuta, DanielaPtaszyńskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
NNKrystynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNKrysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNKamilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
HannaRokosińskaHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
NNGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNEmilOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaRóżalskaNinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNCechnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HannaRybarskaAsiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MariaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
JaninaNiewiadomska - ZientarskaJolaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
LucynaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka4 kompania
MariannaSerafinMarzenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
DanutaSiemaszkoDanusiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
ZofiaSikorskaKiciaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MariaSkorupka -WojciechowskaSkibaOchotniczkasanitariuszka patrolowa1 kompania
MariaSłońska - CiepielewskaAnkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
Wanda, WiktoriaSolińska - SamulWandaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
TeresaSołtanEniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HalinaMączkiewiczHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JaninaStaniszewskaSabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaStefanowicz - MałeckaNiusiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JadwigaMarek - SzczygłowskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
MariaMalareckaCiotka MartaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WiesławaMakusWiesiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
EugeniaSzemplińskaEugeniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
StanisławaSzenic - WilczyńskaKasiaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
NataliaSzmidt - MaroszekZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
Anna, TeresaLubomirskaAnteaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HalinaSzner-PiotrowskaKalinaOchotniczkasanitariuszka2 kompania
IrenaSzner - PiotrowskaCzarnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HalinaSzulcównaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HalinaLipska - KoziołOlaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
WandaLipskaBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
AlfredaLewandowskaFredkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
AnnaLenczewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HalinaŚwięckaLilkaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
StanisławaTańskaHoża, GrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
MariaLatkowskaMarylaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
BarbaraLasSłabolepszaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
AnnaTaubeHaniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
IrenaKwiatkowskaJoannaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
AnnaTallen - WilczewskaŻabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
Alicja MariaTomicka - WilkoszewskaTessaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
BożenaTyszewska - JabłońskaKlaraOchotniczkasanitariuszka ogniskowasztab batalionu
JaninaUrbańskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZofiaKrzykowskaSiostra ZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HalinaKreczmar - WiatruszekKruszyna, HankaOchotniczkasanitariuszkasztab batalionu
MariaUrbańska-MajewskaKaczkaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
KazimieraKraszewska - RogalskaKasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
ZofiaWerchowskaZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławaWieteskaSawaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
KrystynaKowalówWIsłaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HannaWilczewskaŻabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HenrykaKosmalska - PiotrowskaIngaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
KrystynaWizówna-ŁyczywekIgaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
StanisławaKosmalska - OrlikowskaMarysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
TeresaKorzeniowska - NałęczNałęczOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
EugeniaKolbusz - TrzcińskaEwaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
HelenaWysiadecka-ZasępaMała Lenka, EwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
MagdalenaKochańskaMadelonOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
DanutaZakrzewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HelenaZakrzewskaMarysia, HelenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
JoannaZaleskaViktoriaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JadwigaZalewskaJaga, GoździkOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HelenaKierznowska - MachwicDzidziaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HelenaKępińskaZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
WandaZarzyckaSkierskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AleksandraZieleniewskaOlaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
MariaZieleniewska-KorzybskaIzaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
JaninaZielińskaKlimek, IrenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
MariaKarczewska - SchejbalMarzenaOchotniczkałączniczka3 kompania
HenrykaKarczewska - PiotrowskaEwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JaninaZielkowska-RomańskaEwaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
MariaZientarska-KicińskaMarysia, KalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
IrenaKamińska - GałązkaPajaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
ZochowskaRóża, MirianOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JadwigaŻbijewskaGrubaOchotniczkałączniczka3 kompania
HelenaKachniarz - BiereżnaSłowikOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
KrystynaJędrzejowska - SzczawińskaZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JózefaJerimKrzyśOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
BarbaraJasińskaLilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
IrenaJakubowskaKalinowskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HelenaGrzymała - Łaszewska - Lipska - SitekMonika, Duża LenkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
StefaniaGromkiewiczGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławaGórecka - UrbańskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HannaGóreckaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławGozdanMałyOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
DanutaGoskowaBlondynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WandaGogolewskaDudaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaGasińskaJankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AdelaGajewskaJagaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HalinaFlorczakFlorkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HalinaFalkowska - Bojarska - ModlińskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
ZofiaDomanekIzaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
StanisławaDołęgowska - DybowskaStaszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HelenaDerejewskaHaleszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
IrenaDąbkiewiczWilgaOchotniczkasanitariuszka patrolowa1 kompania
JaninaDanysz - UtrataMagdaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JadwigaDaniel - WysockaJagaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
BarbaraDancewicz - PodgórskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
StefaniaCieślińskaRóżaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
HelenaCichockaSiostra AleksandraOchotniczkakomendantka patroli sanitarnych3 kompania
MariaChomczyńska - PiotrowskaMagdalena, MagdaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka5 kompania
BronisławaChełczyńskaBronkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
WładysławaBuzukMartaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StefaniaBuzukKłosOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
AnnaBrykczyńska-Plater-ZyberekHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
JadwigaBorkowskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
KrystynaBolesta-JózefowiczMyszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
IrenaBiałczyk-MarkowskaZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
WładysławaBednarczykŁukOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZofiaBarygaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
IrenaBarygaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JaninaBaranowska-GóreckaDzidkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
AnnaArtemskaLeliwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
OlgierdOstkiewicz - RudnickiSienkiewiczMajordowódca batalionusztab batalionu
StanisławMarkowskiTomekMajordowódca batalionusztab batalionu
TadeuszMajcherczykZdanMajordowódca kompanii1 kompania
WładysławKrólikiewiczKajtek, ArtMajor 2 kompania
JanuszŚlusarskiBandytaKapral z cenzusemstrzelec2 kompania
JanDąbrowskiTadeuszKapral z cenzusempomocnik lekarza2 kompania
WładysławOlendzkiDługiKapral podchorążyzastępca dowódcy 4 plutonu2 kompania
AndrzejNowakowskiRyś, RyszardKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NowakowskiKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
BogdanOstaszewskiMarianKapral podchorążydowódca drużyny4 kompania
WojciechOstrowskiAntekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
CzesławPaprockiJastrzębiecKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
NNTadeuszKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyPawłowskiRudyKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
AndrzejPiekarskiRolaKapral podchorąży Dyon 1806
KazimierzPieskoKazikKapral podchorążydowódca drużyny5 kompania
KrystynPlewkoKrystynKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
DyonizyPływaczewskiLodkaKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
NNMichałKapral podchorążydowódca 2 plutonu3 kompania
RomanPohl - KarskiKubaKapral podchorążyredaktorsztab batalionu
NNLechKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNKonradKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNKazik IIKapral podchorążydowódca drużyny5 kompania
RobertRoyBobikKapral podchorążystrzelec1 kompania
JerzyRóżalskiJurKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
JanuszNiewiadomskiWaldemar, WaldKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AndrzejRytelRawiczKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
KamilSeyfriedSkowrońskiKapral podchorąży 2 kompania
WilhelmSiemieńskiWilczekKapral podchorąży Dyon 1806
MiezysławMichalskiLechKapral podchorążyzastępca kwatermistrzasztab batalionu
KazimierzMatuszewskiKazikKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
TadeuszStaniszewskiMarceliKapral podchorążyoficer gospodarczy2 kompania
WiesławStembrowiczJustynKapral podchorążypomocnik lekarzaDyon 1806
TadeuszSurynMassalskiKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZbigniewMaksSzymonKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
WładysławMaciągMatrosKapral podchorążydowódca 1 plutonu5 kompania
TadeuszSzmalenbergGóraKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
WłodzimierzSzymanowskiWłodekKapral podchorążyredaktorsztab batalionu
KazimierzLipczyk - StojanowskiJuliuszKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
TadeuszŚwiątkowskiBorsukKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
MichałLatkowskiMirKapral podchorążylekarz1 kompania
RyszardTomasiewiczKsiążeKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZygmuntTomaszkiewiczPaluchKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
EugeniuszTomczakNiutekKapral podchorąży 2 kompania
TadeuszTrąbiński CzemboriKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
HenrykTrzaskaWirKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZdzisławKurSokółKapral podchorążydowódca drużynysztab batalionu
AdamKulczyckiKropowiczKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
MieczysławKrąkowskiŁada, LubinKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
WłodzimierzWagiński - PodosowskiKonradKapral podchorążyadiutant dowódcy kompanii3 kompania
KazimierzWciślińskiWalczakKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
ZygmuntKowalskiChwalibógKapral podchorążyoficer gospodarczy3 kompania
OlgierdWilczewskiTomekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
RajmundZajączkowskiZającKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
PiotrKochanowskiSępKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
HubertZakrzewskiDzidekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
StanisławZalewskiRyśKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszZawadzkiCelestynKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AntoniKamińskiSulimaKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
WitoldZołoteńkiKadetKapral podchorążystrzelec3 kompania
WojciechJokielMorganKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
AndrzejJokielAndrzejKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
ZdzisławJaworskiSłońKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
ZbigniewJaskułowskiStefanKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
AugustynJankowskiCzarnyKapral podchorążyw dyspozycji dowódcy kompanii1 kompania
ZofiaJakubczyk - KruszewskaZosiaKapral podchorążyłączniczka-sanitariuszka1 kompania
WłodzimierzJabłońskiJasieńczykKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyGrabińskiSowaKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JanGórzejkoKmicicKapral podchorążydowódca plutonu3 kompania
JerzyGoszczyńskiWiktorKapral podchorążyzastępca dowódcy drużyny3 kompania
KrystynaGoebelBożenaKapral podchorążyłączniczka-sanitariuszka5 kompania
ZygmuntFryszLechKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
AdamDziechcińskiJordanKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyDubińskiWołowiczKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
WojciechDrzymulskiZiemowitKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
EdwardDługoszewskiDługoszKapral podchorążydowódca plutonu3 kompania