Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 1-250 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
CzesławNowakNowakRotmistrzdowódca dywizjonuDyon 1806
WandaRafalskaNataReferentkaredaktorsztab batalionu
JanKochanowskiLiszka, JanuszStarszy strzelecstrzelecDyon 1806
WojciechOstrowskiJurStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
JanSzymańskiOlekStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
WładysławRudzińskiJastrząbStarszy strzelec podchorążydowódca pocztuDyon 1806
WojciechKasznicaLechStarszy strzelec podchorążydowódca drużynyDyon 1806
KazimierzHryńKazikKanonierstrzelec1 kompania
MarianDeptułaWojciechWachmistrzdowódca plutonu2 kompania
Jan MariaWiórkowskiDrzazgaWachmistrz podchorążyszef dywizjonuDyon 1806
JuliuszKrzyżewskiPrusWachmistrz podchorążydowódca plutonuDyon 1806
JerzyCiszewskiMotzWachmistrz podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JuliuszKolipińskiBartekSzeregowy z cenzusemredaktorsztab batalionu
EdmundBoboliKrakusSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
BogumiłDąbrowskiWarSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
EdmundMęclewskiAndrzejSzeregowy z cenzusemredaktorsztab batalionu
AlfonsMilewczykSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
LeonKilianGrzybekSzeregowystrzelec1 kompania
StefanZalewskiMaciek IISzeregowystrzelec2 kompania
NNJeleńSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszKitzmanJacekSzeregowystrzelec1 kompania
StefanRodkiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
ZalewskiKrzywy, ŁebekSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyRemionGiorgioSzeregowyłącznik2 kompania
ZbigniewKłosOrdonSzeregowystrzelec3 kompania
NNJeżSzeregowystrzelec3 kompania
NNKarolciaSzeregowystrzelec1 kompania
ZenonKłosowskiBiałySzeregowystrzelec2 kompania
RyszardRadwańskiRyszardSzeregowystrzelec2 kompania
NNKot, BolesławSzeregowystrzelec1 kompania
HenrykRadioFlisakSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyZakrzewskiJerzySzeregowystrzelec3 kompania
EmilPukKupiecSzeregowystrzelec2 kompania
EugeniuszKobieradzkiRudolfSzeregowyredaktorsztab batalionu
NNKozakSzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewPuerschelGąsiorSzeregowystrzelec2 kompania
StefanNNKrukSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntWysockiZbyszekSzeregowystrzelecDyon 1806
CzesławWróblewskiBzuraSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławPoznańskiSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławPopławskiStasioSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławPonińskiMaryśSzeregowystrzelec2 kompania
NNMałySzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławKołekPatachonSzeregowystrzelec3 kompania
JózefWłodekSzeregowystrzelec1 kompania
NNMarianSzeregowystrzelec5 kompania
MieczysławKoniecznyBurnySzeregowystrzelec3 kompania
KazimierzPodolskiSzeregowystrzelec1 kompania
NNNarzeczony MadelonSzeregowystrzelec3 kompania
NNNeronSzeregowystrzelec3 kompania
NNOgrodnikSzeregowystrzelec2 kompania
NNOsaSzeregowystrzelec5 kompania
KazimierzWinklerAugustowskiSzeregowystrzelec3 kompania
JanPiwkoCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
NNPoczciarzSzeregowystrzelec3 kompania
NNPolicjant granatowySzeregowystrzelec2 kompania
RomanKostrzewaZygmuntSzeregowystrzelecDyon 1806
ZbigniewPietrzykowskiSzeregowystrzelec3 kompania
JózefKowalskiMurarzSzeregowystrzelecDyon 1806
WieloszewskiSzeregowystrzelec2 kompania
NNSzczeniakSzeregowystrzelec5 kompania
TadeuszAdamskiTeddySzeregowystrzelec2 kompania
JerzyKozłowskiKiroSzeregowystrzelec3 kompania
NNStudentSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyAlexandrowiczWitoldSzeregowystrzelec2 kompania
JanAnusiakSzeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntKrajewskiGrabowskiSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyPaszkiewiczZemstaSzeregowystrzelec1 kompania
MieczysławBabickiWilkSzeregowystrzelec3 kompania
MarianBabiniczBiałySzeregowystrzelec5 kompania
NNWojtekSzeregowystrzelec1 kompania
JerzyPaprockiPallotynSzeregowystrzelec3 kompania
WacławKrawczykKosSzeregowystrzelec4 kompania
NNWujekSzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławKrawczykCichySzeregowystrzelec3 kompania
BronisławPaprockiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
NNŻakSzeregowystrzelec1 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
JanuszKrupeckiJanuszSzeregowystrzelec2 kompania
LudwikBendziachLudwikSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyKruppeCzajkaSzeregowyłączniksztab batalionu
NNSzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławPająkCichySzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
EugeniuszPajączkowskiEdwardSzeregowystrzelec4 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
KonstantyKuczyńskiKundekSzeregowystrzelec2 kompania
Jerzy TeodorBigosińskiBizmutSzeregowystrzelec2 kompania
KryspinKupiszZelfikSzeregowystrzelec1 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławPaciorek SiwySzeregowystrzelec5 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
EliaszUrbanekKlawiszSzeregowystrzelec1 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
ZenonBorysiewiczWisłaSzeregowyłącznik2 kompania
MieczysławUfnalSokółSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławBrodziakBocianSzeregowystrzelec3 kompania
HenrykOstrowskiLewSzeregowystrzelec4 kompania
ZygmuntNojeszewskiKurzawaSzeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntBrydnaCyganSzeregowystrzelecsztab batalionu
LeszekBucikowskiZubrzaSzeregowystrzelec5 kompania
EdwardBuczyńskiMandarynSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszTrelaDyzioSzeregowyłączniksztab batalionu
JózefOsieckiJózikSzeregowystrzelec1 kompania
OpenheimVerdiSzeregowystrzelec3 kompania
FranciszekKwaśniewskiKwaśnySzeregowystrzelec5 kompania
MikołajNowickiMikSzeregowystrzelec3 kompania
AdamOnyszkoSzeregowystrzelec1 kompania
ChodkiewiczSzeregowystrzelec1 kompania
JerzyTaubeAndrzejSzeregowystrzelecDyon 1806
RomanOlszewskiKlerykSzeregowystrzelec1 kompania
HenrykTańskiKulawySzeregowystrzelec2 kompania
JanuszLelenoLeonSzeregowystrzelec4 kompania
RyszardCzechGrabickiSzeregowystrzelec5 kompania
JerzyŚwiątkowskiLeonidasSzeregowystrzelec3 kompania
AlekanderLubańskiLolekSzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławDolożyńskiZetSzeregowystrzelec1 kompania
KonstantyDołęgowskiŻabaSzeregowystrzelec2 kompania
WacławDołęgowskiKitajecSzeregowystrzelec3 kompania
StefanDomanekSmoluchSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławŁozaNiedzielskiSzeregowystrzelec3 kompania
JanSznajderSzeregowystrzelec2 kompania
MarekŁypaczewskiJacekSzeregowyłącznik3 kompania
Engiel - WierzbickiLechSzeregowystrzelec3 kompania
StefanFigantMolSzeregowystrzelec2 kompania
FranciszekSypniewskiFranekSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławGasińskiTygrysSzeregowystrzelec3 kompania
JózefGadekSzeregowystrzelec2 kompania
RomanSydorPrawdzicSzeregowystrzelec2 kompania
BogdanGlińskiKoranSzeregowystrzelec1 kompania
SewerynMalinowskiWiśniewskiSzeregowystrzelec1 kompania
BogdanStrasburgerJulekSzeregowystrzelec1 kompania
JózefGozdanKulkaSzeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
WojciechGrabowskiHusarzSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławaGrądzkiSuwiczSzeregowystrzelec3 kompania
MaciejGronkaPiastSzeregowystrzelec1 kompania
HipolitHildebrandtHipcioSzeregowystrzelec3 kompania
JanSobacińskiAdwokatSzeregowystrzelec3 kompania
IgnacyJabłońskiKlonSzeregowystrzelec4 kompania
JanuszJagusiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
AdolfSkłodowskiSzeregowystrzelec2 kompania
JózefJankowskiSzeregowystrzelec1 kompania
RyszardMichalakRyszardSzeregowystrzelec1 kompania
ZdzisławJankowskiBankierSzeregowystrzelec3 kompania
JanMichalskiBajbusSzeregowystrzelec3 kompania
StefanSikorski - SkowrońskiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławMisiakCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
JóźwiakAptekarzSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławMłotekSzeregowystrzelec5 kompania
JózefKafarowskiRafałSzeregowystrzelec3 kompania
LeszekŻukowskiAntekSzeregowystrzelec1 kompania
KajetanKalicińskiKajtekSzeregowystrzelec2 kompania
JanSchnaiderSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławSachneSzeregowystrzelec2 kompania
StefanRymarczykZalewskiSzeregowystrzelec4 kompania
NNAntekSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszZieniewiczTeddySzeregowystrzelec3 kompania
StefanRycielskiMurzynSzeregowystrzelec1 kompania
StefanKamińskiKrystSzeregowystrzelec4 kompania
NNBielasSzeregowystrzelec 
WładysławZielińskiRógSzeregowystrzelec5 kompania
BernardZieliński PałubskiSzeregowystrzelec5 kompania
JerzyKarolakSzeregowystrzelec5 kompania
NNCzarny ISzeregowystrzelec3 kompania
CzesławKarwackiCzesioSzeregowystrzelecDyon 1806
NNGilSzeregowystrzelec1 kompania
KazimierskiSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntRowińskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNGryfSzeregowystrzelec3 kompania
NNGrześSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyRosolakOsaSzeregowystrzelec4 kompania
StanisławRoguskiJurSzeregowystrzelec2 kompania
NNJaszoSzeregowystrzelec2 kompania
NNJekorolSzeregowystrzelec3 kompania
TadeuszKomorowskiMarekStarszy szeregowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
RyszardSobstelGradStarszy szeregowy podchorążystrzelec4 kompania
IgnacyJaworskiSewerynStarszy szeregowy podchorążydowódca pocztuDyon 1806
WładysławWóycickiCjanekStarszy szeregowystrzelec2 kompania
NNSędziszStarszy szeregowystrzelec1 kompania
MarianWieczorekMaksStarszy szeregowystrzelec5 kompania
TadeuszTrzcińskiFredStarszy szeregowyredaktorsztab batalionu
TadeuszKuwikSkautStarszy szeregowystrzelec1 kompania
AleksanderOlejnikJanekStarszy szeregowystrzelecsztab batalionu
JanLewandowskiAleksander, ZninStarszy szeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntGrzeczewskiStarszy szeregowystrzelec1 kompania
KonstantyKołaczyńskiNorkStarszy sierżantszef łączności batalionusztab batalionu
MarianBuczyńskiOrlęStarszy sierżant 2 kompania
ZdzisławDrzymulskiKonardStarszy sierżantdowódca drużyny1 kompania
ZofiaMankielewicz - WhiteheadZośkaStarszy sierżantłączniczka-sanitariuszka2 kompania
AntoniSteckiewiczWojtekStarszy sierżant 3 kompania
ZygmuntGucnerJacek, TopórStarszy sierżantoficer broni2 kompania
ZdzisławSadeckiDewajtisStarszy sierżantdowódca 3 plutonu4 kompania
AleksanderKalinowskiSępStarszy sierżantszef kompanii2 kompania
TomaszKępińskiSzamotStarszy sierżantszef kompanii4 kompania
ZdzisławUmińskiHamletSierżant podchorążydowódca drużynyDyon 1806
Ireneusz, StefanGrzelakChińczyk, Jerzy JurkowskiSierżant podchorążydowódca drużyny1 kompania
JanIlczukOstojaSierżant podchorążydowódca 1 plutonuDyon 1806
NNMaciekSierżant 4 kompania
MarianKorytowskiŻbikSierżantdowódca drużyny1 kompania
Białkowski vel BiałeckiBiałySierżantdowódca drużyny3 kompania
JanCegłowskiMaciekSierżant sztab batalionu
WładysławChomczyńskiChomikSierżantszef kompanii5 kompania
StanisławSłońskiSłońSierżantpodoficer gospodarczy3 kompania
JanRymarczykZalewskiSierżant 4 kompania
WitoldZielińskiSokołowiakSierżantpodoficer gospodarczysztab batalionu
StefanZaleskiTudorPorucznikdowódca plutonu3 kompania
StanisławKolcBarbaraPorucznikoficer wyszkoleniasztab batalionu
HenrykPokrzywnickiChwastPorucznikdowódca kompanii4 kompania
StanisławPłockiTopórPorucznikkwatermistrzsztab batalionu
BronisławWanatWolickiPorucznikdowódca drużynyDyon 1806
WłodzimierzTymienieckiProtPorucznikdowódca 1 plutonuDyon 1806
TadeuszSwiderskiZbyszekPorucznik Dyon 1806
LechSzymańskiŚwiderskiPoruczniklekarzDyon 1806
OlgierdMarkowskiJerzyPorucznik sztab batalionu
JerzySmolińskiGeorgPoruczniklekarz1 kompania
LeonJarząbekWielobarskiPorucznikdowódca 2 plutonu2 kompania
WładysławJarząbekBiałyPorucznikdowódca 3 plutonu2 kompania
ZygmuntMorawskiZawadzkiPorucznikzastępca dowódcy kompanii3 kompania
WładysławŻebrackiSkorzeńPorucznikksiądz kapelansztab batalionu
NNGedyminPorucznikdowódca kompanii6 kompania
JanuszZawodnyMiśPorucznikdowódca plutonusztab batalionu
HelenaKłosowiczMonikaPodporucznikpatrolowa sekretarz kompanii1 kompania
MarianKocikZbigniewPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
WiktorWoronowiczWiesławPodporucznikoficer oświatowysztab batalionu
ZygmuntWojciechowskiSzajnochaPodporucznikredaktorsztab batalionu
JanKorzybskiIrmaPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
LeszekKosieradzkiAleksanderPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
Szoszona, EmiliaKosower - RozencweigMarylaPodporucznikłączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
MarianKowalówKomarPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JerzyWieteskaMarekPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JanPawłowskiFokaPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
JanArciszewskiKonrad IIPodporucznik Dyon 1806
WładysławWekerSylwesterPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
AndrzejBartakPrzemysławPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
TeodorPajewskiSzalonyPodporucznikdowódca 1 plutonu4 kompania
MikołajBiałyDr PeanPodporuczniklekarz3 kompania
KazimierzBiedakowskiDąbPodporucznikszef kompanii3 kompania
WładysławBrodziakChanekPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
StefanTrzcińskiJuliuszPodporucznikredaktorsztab batalionu
BohdanNowakWakPodporucznikadiutant2 kompania
MichałChełchowskiDąbrowaPodporucznikdowódca 3 plutonuDyon 1806
LudwikChmielińskiZiomekPodporucznikszef batalionusztab batalionu
WitoldNowickiSumPodporucznik 1 kompania
EdwardNurzyńskiRawiczPodporucznikdowódca załogi barykady2 kompania
LudwikSwidzińskiDąbrowaPodporucznikdowódca 4 plutonu2 kompania
StanisławLubańskiWolskiPodporucznikdowódca drużyny1 kompania
JanuszDołęga - KossowskiDołęgaPodporucznikdowódca 2 plutonu3 kompania