Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 251-500 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
NNGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HannaRokosińskaHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
NNKamilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
NNKrysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNKrystynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
Danuta, DanielaPtaszyńskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
NNMała MarysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNMarylaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNRomaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
WacławaPiekarskaRoliczOchotniczkasanitariuszkaDyon 1806
NNStefaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
WacławaPieczyńska - DąbrowskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNZosiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HelenaOstkiewicz - RudnickaLenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
JaninaOgińska - JastrzębskaIrysOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
NNCelinkaOchotnikłączniczka-sanitariuszka1 kompania
HenrykBiedrońWidalskiPlutonowydowódca drużyny1 kompania
StanisławBorowieckiZniczPlutonowy 1 kompania
SylwesterGajderowiczDanPlutonowypodoficer broni2 kompania
IgnacyGarbaczGruby, WalPlutonowydowódca drużyny2 kompania
StanisławGrobelskiKretPlutonowypodoficer broni3 kompania
StanisławJaworskiLatawiecPlutonowy 2 kompania
WitoldŻołędziowskiLisek, LisPlutonowydowódca drużyny2 kompania
LechKorwin - SzymanowskiPlutonowydowódca drużyny1 kompania
JózefRozumskiPlutonowy 4 kompania
NNNilPlutonowy 1 kompania
WincentyPlucińskiRyśPlutonowydowódca drużyny1 kompania
NNWaligóraPlutonowydowódca drużynyDyon 1806
ZbigniewCzaplińskiPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszDerlickiHoldekPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
EdwardEnderKoneckiPlutonowy podchorążydowódca drużyny2 kompania
MarianFlorczakGranatPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
ZbigniewGrabickiKłosPlutonowy podchorążydowódca drużyny2 kompania
JanZiółkowskiKrólPlutonowy podchorążydowódca drużyny3 kompania
JózefZarębskiBorsPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyZarębskiBazylewiczPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
ZbigniewWitczykAndrzejPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
MieczysławLaskowskiDr Wirski, MirianPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
ZbigniewMadejczykJózekPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
LeszekStobeckiOstojaPlutonowy podchorążydowódca 4 plutonuDyon 1806
AndrzejRogalskiZmoraPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNJelita, ZbigniewPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
BogdanBalczerzakCzarowicPlutonowy z cenzusemdowódca drużyny1 kompania
ZdzisławDyszyMazurPlutonowy z cenzusemdowódca drużyny1 kompania
JanArciszewskiKonrad IIPodporucznik Dyon 1806
AndrzejBartakPrzemysławPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
MikołajBiałyDr PeanPodporuczniklekarz3 kompania
KazimierzBiedakowskiDąbPodporucznikszef kompanii3 kompania
WładysławBrodziakChanekPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
MichałChełchowskiDąbrowaPodporucznikdowódca 3 plutonuDyon 1806
LudwikChmielińskiZiomekPodporucznikszef batalionusztab batalionu
JanuszDołęga - KossowskiDołęgaPodporucznikdowódca 2 plutonu3 kompania
JanuszDrzymulskiWiesławPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
EugeniuszGórskiŻarskiPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
WalerianJarząbekWalPodporucznikdowódca plutonu2 kompania
HenrykaKalinowskaFela, KaliaPodporucznikkomendantka patroli sanitarnych2 kompania
RyszardZiółkowskiŻelskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
BenedyktZiółkowskiRajskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
JózefKamińskiJastrzębiecPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JózefZgardaWodzyńskiPodporucznikdowódca 3 plutonu1 kompania
HelenaKłosowiczMonikaPodporucznikpatrolowa sekretarz kompanii1 kompania
MarianKocikZbigniewPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
WiktorWoronowiczWiesławPodporucznikoficer oświatowysztab batalionu
ZygmuntWojciechowskiSzajnochaPodporucznikredaktorsztab batalionu
JanKorzybskiIrmaPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
LeszekKosieradzkiAleksanderPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
Szoszona, EmiliaKosower - RozencweigMarylaPodporucznikłączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
MarianKowalówKomarPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JerzyWieteskaMarekPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
WładysławWekerSylwesterPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
StefanTrzcińskiJuliuszPodporucznikredaktorsztab batalionu
LudwikSwidzińskiDąbrowaPodporucznikdowódca 4 plutonu2 kompania
StanisławLubańskiWolskiPodporucznikdowódca drużyny1 kompania
TadeuszLothRenataPodporucznikdowódca 2 plutonuDyon 1806
ZbigniewSznageRozmarynPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
MarianMakowskiKołczanPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
ZbigniewStankiewiczRojaPodporucznikzastępca dowódcy kompanii1 kompania
JanStamburski SagatyńskiPodporucznikoficer prasowysztab batalionu
JaninaMiączyńskaBarbaraPodporucznikszef łączności batalionusztab batalionu
WładysławSiwekStrzałkowskiPodporucznikdowódca 2 plutonu1 kompania
JerzyMilicerKinoPodporucznikdowódca 1 plutonu2 kompania
Leon, WincentySiemiński - ŁuszczyńskiŻurawPodporucznik Dyon 1806
JanMorski - ŻmijŻakPodporucznikoficer organizacyjnysztab batalionu
JanPawłowskiFokaPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
TeodorPajewskiSzalonyPodporucznikdowódca 1 plutonu4 kompania
BohdanNowakWakPodporucznikadiutant2 kompania
WitoldNowickiSumPodporucznik 1 kompania
EdwardNurzyńskiRawiczPodporucznikdowódca załogi barykady2 kompania
LeonJarząbekWielobarskiPorucznikdowódca 2 plutonu2 kompania
WładysławJarząbekBiałyPorucznikdowódca 3 plutonu2 kompania
WładysławŻebrackiSkorzeńPorucznikksiądz kapelansztab batalionu
JanuszZawodnyMiśPorucznikdowódca plutonusztab batalionu
StefanZaleskiTudorPorucznikdowódca plutonu3 kompania
StanisławKolcBarbaraPorucznikoficer wyszkoleniasztab batalionu
BronisławWanatWolickiPorucznikdowódca drużynyDyon 1806
WłodzimierzTymienieckiProtPorucznikdowódca 1 plutonuDyon 1806
TadeuszSwiderskiZbyszekPorucznik Dyon 1806
LechSzymańskiŚwiderskiPoruczniklekarzDyon 1806
OlgierdMarkowskiJerzyPorucznik sztab batalionu
JerzySmolińskiGeorgPoruczniklekarz1 kompania
ZygmuntMorawskiZawadzkiPorucznikzastępca dowódcy kompanii3 kompania
NNGedyminPorucznikdowódca kompanii6 kompania
HenrykPokrzywnickiChwastPorucznikdowódca kompanii4 kompania
StanisławPłockiTopórPorucznikkwatermistrzsztab batalionu
Białkowski vel BiałeckiBiałySierżantdowódca drużyny3 kompania
JanCegłowskiMaciekSierżant sztab batalionu
WładysławChomczyńskiChomikSierżantszef kompanii5 kompania
WitoldZielińskiSokołowiakSierżantpodoficer gospodarczysztab batalionu
MarianKorytowskiŻbikSierżantdowódca drużyny1 kompania
StanisławSłońskiSłońSierżantpodoficer gospodarczy3 kompania
JanRymarczykZalewskiSierżant 4 kompania
NNMaciekSierżant 4 kompania
Ireneusz, StefanGrzelakChińczyk, Jerzy JurkowskiSierżant podchorążydowódca drużyny1 kompania
JanIlczukOstojaSierżant podchorążydowódca 1 plutonuDyon 1806
ZdzisławUmińskiHamletSierżant podchorążydowódca drużynyDyon 1806
MarianBuczyńskiOrlęStarszy sierżant 2 kompania
ZdzisławDrzymulskiKonardStarszy sierżantdowódca drużyny1 kompania
ZygmuntGucnerJacek, TopórStarszy sierżantoficer broni2 kompania
AleksanderKalinowskiSępStarszy sierżantszef kompanii2 kompania
TomaszKępińskiSzamotStarszy sierżantszef kompanii4 kompania
KonstantyKołaczyńskiNorkStarszy sierżantszef łączności batalionusztab batalionu
ZofiaMankielewicz - WhiteheadZośkaStarszy sierżantłączniczka-sanitariuszka2 kompania
AntoniSteckiewiczWojtekStarszy sierżant 3 kompania
ZdzisławSadeckiDewajtisStarszy sierżantdowódca 3 plutonu4 kompania
ZygmuntGrzeczewskiStarszy szeregowystrzelec1 kompania
WładysławWóycickiCjanekStarszy szeregowystrzelec2 kompania
MarianWieczorekMaksStarszy szeregowystrzelec5 kompania
TadeuszTrzcińskiFredStarszy szeregowyredaktorsztab batalionu
TadeuszKuwikSkautStarszy szeregowystrzelec1 kompania
JanLewandowskiAleksander, ZninStarszy szeregowystrzelec2 kompania
NNSędziszStarszy szeregowystrzelec1 kompania
AleksanderOlejnikJanekStarszy szeregowystrzelecsztab batalionu
IgnacyJaworskiSewerynStarszy szeregowy podchorążydowódca pocztuDyon 1806
TadeuszKomorowskiMarekStarszy szeregowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
RyszardSobstelGradStarszy szeregowy podchorążystrzelec4 kompania
TadeuszAdamskiTeddySzeregowystrzelec2 kompania
JerzyAlexandrowiczWitoldSzeregowystrzelec2 kompania
JanAnusiakSzeregowystrzelec2 kompania
MieczysławBabickiWilkSzeregowystrzelec3 kompania
MarianBabiniczBiałySzeregowystrzelec5 kompania
LudwikBendziachLudwikSzeregowystrzelec3 kompania
Jerzy TeodorBigosińskiBizmutSzeregowystrzelec2 kompania
ZenonBorysiewiczWisłaSzeregowyłącznik2 kompania
StanisławBrodziakBocianSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntBrydnaCyganSzeregowystrzelecsztab batalionu
LeszekBucikowskiZubrzaSzeregowystrzelec5 kompania
EdwardBuczyńskiMandarynSzeregowystrzelec2 kompania
ChodkiewiczSzeregowystrzelec1 kompania
RyszardCzechGrabickiSzeregowystrzelec5 kompania
ZdzisławDolożyńskiZetSzeregowystrzelec1 kompania
KonstantyDołęgowskiŻabaSzeregowystrzelec2 kompania
WacławDołęgowskiKitajecSzeregowystrzelec3 kompania
StefanDomanekSmoluchSzeregowystrzelec2 kompania
Engiel - WierzbickiLechSzeregowystrzelec3 kompania
StefanFigantMolSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławGasińskiTygrysSzeregowystrzelec3 kompania
JózefGadekSzeregowystrzelec2 kompania
BogdanGlińskiKoranSzeregowystrzelec1 kompania
JózefGozdanKulkaSzeregowystrzelec2 kompania
WojciechGrabowskiHusarzSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławaGrądzkiSuwiczSzeregowystrzelec3 kompania
MaciejGronkaPiastSzeregowystrzelec1 kompania
HipolitHildebrandtHipcioSzeregowystrzelec3 kompania
IgnacyJabłońskiKlonSzeregowystrzelec4 kompania
JanuszJagusiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
JózefJankowskiSzeregowystrzelec1 kompania
ZdzisławJankowskiBankierSzeregowystrzelec3 kompania
JóźwiakAptekarzSzeregowystrzelec3 kompania
JózefKafarowskiRafałSzeregowystrzelec3 kompania
LeszekŻukowskiAntekSzeregowystrzelec1 kompania
KajetanKalicińskiKajtekSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszZieniewiczTeddySzeregowystrzelec3 kompania
StefanKamińskiKrystSzeregowystrzelec4 kompania
WładysławZielińskiRógSzeregowystrzelec5 kompania
BernardZieliński PałubskiSzeregowystrzelec5 kompania
JerzyKarolakSzeregowystrzelec5 kompania
CzesławKarwackiCzesioSzeregowystrzelecDyon 1806
KazimierskiSzeregowystrzelec3 kompania
LeonKilianGrzybekSzeregowystrzelec1 kompania
StefanZalewskiMaciek IISzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszKitzmanJacekSzeregowystrzelec1 kompania
ZalewskiKrzywy, ŁebekSzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewKłosOrdonSzeregowystrzelec3 kompania
ZenonKłosowskiBiałySzeregowystrzelec2 kompania
JerzyZakrzewskiJerzySzeregowystrzelec3 kompania
EugeniuszKobieradzkiRudolfSzeregowyredaktorsztab batalionu
ZygmuntWysockiZbyszekSzeregowystrzelecDyon 1806
CzesławWróblewskiBzuraSzeregowystrzelec2 kompania
ZdzisławKołekPatachonSzeregowystrzelec3 kompania
JózefWłodekSzeregowystrzelec1 kompania
MieczysławKoniecznyBurnySzeregowystrzelec3 kompania
KazimierzWinklerAugustowskiSzeregowystrzelec3 kompania
RomanKostrzewaZygmuntSzeregowystrzelecDyon 1806
JózefKowalskiMurarzSzeregowystrzelecDyon 1806
WieloszewskiSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyKozłowskiKiroSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntKrajewskiGrabowskiSzeregowystrzelec3 kompania
WacławKrawczykKosSzeregowystrzelec4 kompania
ZdzisławKrawczykCichySzeregowystrzelec3 kompania
JanuszKrupeckiJanuszSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyKruppeCzajkaSzeregowyłączniksztab batalionu
KonstantyKuczyńskiKundekSzeregowystrzelec2 kompania
KryspinKupiszZelfikSzeregowystrzelec1 kompania
EliaszUrbanekKlawiszSzeregowystrzelec1 kompania
MieczysławUfnalSokółSzeregowystrzelec3 kompania
TadeuszTrelaDyzioSzeregowyłączniksztab batalionu
FranciszekKwaśniewskiKwaśnySzeregowystrzelec5 kompania
JerzyTaubeAndrzejSzeregowystrzelecDyon 1806
HenrykTańskiKulawySzeregowystrzelec2 kompania
JanuszLelenoLeonSzeregowystrzelec4 kompania
JerzyŚwiątkowskiLeonidasSzeregowystrzelec3 kompania
AlekanderLubańskiLolekSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławŁozaNiedzielskiSzeregowystrzelec3 kompania
JanSznajderSzeregowystrzelec2 kompania
MarekŁypaczewskiJacekSzeregowyłącznik3 kompania
FranciszekSypniewskiFranekSzeregowystrzelec3 kompania
RomanSydorPrawdzicSzeregowystrzelec2 kompania
SewerynMalinowskiWiśniewskiSzeregowystrzelec1 kompania
BogdanStrasburgerJulekSzeregowystrzelec1 kompania
ZygmuntStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
JanSobacińskiAdwokatSzeregowystrzelec3 kompania
AdolfSkłodowskiSzeregowystrzelec2 kompania
RyszardMichalakRyszardSzeregowystrzelec1 kompania
JanMichalskiBajbusSzeregowystrzelec3 kompania
StefanSikorski - SkowrońskiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławMisiakCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławMłotekSzeregowystrzelec5 kompania
JanSchnaiderSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławSachneSzeregowystrzelec2 kompania
StefanRymarczykZalewskiSzeregowystrzelec4 kompania
NNAntekSzeregowystrzelec2 kompania
StefanRycielskiMurzynSzeregowystrzelec1 kompania
NNBielasSzeregowystrzelec 
NNCzarny ISzeregowystrzelec3 kompania
NNGilSzeregowystrzelec1 kompania
ZygmuntRowińskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNGryfSzeregowystrzelec3 kompania
NNGrześSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyRosolakOsaSzeregowystrzelec4 kompania
StanisławRoguskiJurSzeregowystrzelec2 kompania
NNJaszoSzeregowystrzelec2 kompania
NNJekorolSzeregowystrzelec3 kompania
NNJeleńSzeregowystrzelec2 kompania
StefanRodkiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyRemionGiorgioSzeregowyłącznik2 kompania
NNJeżSzeregowystrzelec3 kompania
NNKarolciaSzeregowystrzelec1 kompania
RyszardRadwańskiRyszardSzeregowystrzelec2 kompania
NNKot, BolesławSzeregowystrzelec1 kompania