Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 1-250 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
WładysławOlendzkiDługiKapral podchorążyzastępca dowódcy 4 plutonu2 kompania
BohdanNowakWakPodporucznikadiutant2 kompania
MiezysławMichalskiLechKapral podchorążyzastępca kwatermistrzasztab batalionu
JanStamburski SagatyńskiPodporucznikoficer prasowysztab batalionu
LeszekStobeckiOstojaPlutonowy podchorążydowódca 4 plutonuDyon 1806
LudwikSwidzińskiDąbrowaPodporucznikdowódca 4 plutonu2 kompania
Jan MariaWiórkowskiDrzazgaWachmistrz podchorążyszef dywizjonuDyon 1806
HelenaKłosowiczMonikaPodporucznikpatrolowa sekretarz kompanii1 kompania
BronisławKalinowskiPiotrKapitanzastępca dowódcy dyonuDyon 1806
WładysławŻebrackiSkorzeńPorucznikksiądz kapelansztab batalionu
MieczysławKrąkowskiŁada, LubinKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
ZdzisławJaworskiSłońKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
WładysławRudzińskiJastrząbStarszy strzelec podchorążydowódca pocztuDyon 1806
IgnacyJaworskiSewerynStarszy szeregowy podchorążydowódca pocztuDyon 1806
TeodorPajewskiSzalonyPodporucznikdowódca 1 plutonu4 kompania
JerzyMilicerKinoPodporucznikdowódca 1 plutonu2 kompania
WładysławMaciągMatrosKapral podchorążydowódca 1 plutonu5 kompania
WłodzimierzTymienieckiProtPorucznikdowódca 1 plutonuDyon 1806
JanIlczukOstojaSierżant podchorążydowódca 1 plutonuDyon 1806
NNMichałKapral podchorążydowódca 2 plutonu3 kompania
WładysławSiwekStrzałkowskiPodporucznikdowódca 2 plutonu1 kompania
TadeuszLothRenataPodporucznikdowódca 2 plutonuDyon 1806
LeonJarząbekWielobarskiPorucznikdowódca 2 plutonu2 kompania
JanuszDołęga - KossowskiDołęgaPodporucznikdowódca 2 plutonu3 kompania
WiesławStembrowiczJustynKapral podchorążypomocnik lekarzaDyon 1806
JanDąbrowskiTadeuszKapral z cenzusempomocnik lekarza2 kompania
ZdzisławSadeckiDewajtisStarszy sierżantdowódca 3 plutonu4 kompania
JózefZgardaWodzyńskiPodporucznikdowódca 3 plutonu1 kompania
WładysławJarząbekBiałyPorucznikdowódca 3 plutonu2 kompania
MichałChełchowskiDąbrowaPodporucznikdowódca 3 plutonuDyon 1806
ZygmuntMorawskiZawadzkiPorucznikzastępca dowódcy kompanii3 kompania
ZbigniewStankiewiczRojaPodporucznikzastępca dowódcy kompanii1 kompania
JerzyGoszczyńskiWiktorKapral podchorążyzastępca dowódcy drużyny3 kompania
AugustynJankowskiCzarnyKapral podchorążyw dyspozycji dowódcy kompanii1 kompania
JaninaMiączyńskaBarbaraPodporucznikszef łączności batalionusztab batalionu
KonstantyKołaczyńskiNorkStarszy sierżantszef łączności batalionusztab batalionu
TomaszKępińskiSzamotStarszy sierżantszef kompanii4 kompania
AleksanderKalinowskiSępStarszy sierżantszef kompanii2 kompania
WładysławChomczyńskiChomikSierżantszef kompanii5 kompania
KazimierzBiedakowskiDąbPodporucznikszef kompanii3 kompania
LudwikChmielińskiZiomekPodporucznikszef batalionusztab batalionu
AleksanderOlejnikJanekStarszy szeregowystrzelecsztab batalionu
RomanOlszewskiKlerykSzeregowystrzelec1 kompania
AdamOnyszkoSzeregowystrzelec1 kompania
MikołajNowickiMikSzeregowystrzelec3 kompania
OpenheimVerdiSzeregowystrzelec3 kompania
JózefOsieckiJózikSzeregowystrzelec1 kompania
ZygmuntNojeszewskiKurzawaSzeregowystrzelec2 kompania
HenrykOstrowskiLewSzeregowystrzelec4 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
WojciechOstrowskiJurStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
NNSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławPaciorek SiwySzeregowystrzelec5 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
EugeniuszPajączkowskiEdwardSzeregowystrzelec4 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławPająkCichySzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNŻakSzeregowystrzelec1 kompania
BronisławPaprockiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
NNZadraKapralstrzelecDyon 1806
NNWujekSzeregowystrzelec3 kompania
NNWróbel strzelecDyon 1806
JerzyPaprockiPallotynSzeregowystrzelec3 kompania
NNWojtekSzeregowystrzelec1 kompania
JerzyPaszkiewiczZemstaSzeregowystrzelec1 kompania
NNThomson strzelecDyon 1806
NNStudentSzeregowystrzelec2 kompania
NNSzczeniakSzeregowystrzelec5 kompania
NNSkoczek strzelecDyon 1806
NNSędziszStarszy szeregowystrzelec1 kompania
ZbigniewPietrzykowskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNPolicjant granatowySzeregowystrzelec2 kompania
NNPoczciarzSzeregowystrzelec3 kompania
JanPiwkoCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
NNPiorun strzelecDyon 1806
NNOsaSzeregowystrzelec5 kompania
NNOgrodnikSzeregowystrzelec2 kompania
NNNeronSzeregowystrzelec3 kompania
NNNarzeczony MadelonSzeregowystrzelec3 kompania
KazimierzPodolskiSzeregowystrzelec1 kompania
NNMarianSzeregowystrzelec5 kompania
NNMałySzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławPonińskiMaryśSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławPopławskiStasioSzeregowystrzelec3 kompania
NNMajdaniarz strzelecDyon 1806
StanisławPoznańskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNKwoka strzelecDyon 1806
StefanNNKrukSzeregowystrzelec3 kompania
ZbigniewPuerschelGąsiorSzeregowystrzelec2 kompania
NNKozakSzeregowystrzelec2 kompania
EmilPukKupiecSzeregowystrzelec2 kompania
HenrykRadioFlisakSzeregowystrzelec2 kompania
NNKot, BolesławSzeregowystrzelec1 kompania
RyszardRadwańskiRyszardSzeregowystrzelec2 kompania
NNKarolciaSzeregowystrzelec1 kompania
NNJeżSzeregowystrzelec3 kompania
StefanRodkiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
NNJeleńSzeregowystrzelec2 kompania
NNJekorolSzeregowystrzelec3 kompania
NNJaszoSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławRoguskiJurSzeregowystrzelec2 kompania
NNJacek strzelecDyon 1806
JerzyRosolakOsaSzeregowystrzelec4 kompania
NNGrześSzeregowystrzelec3 kompania
NNGryfSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntRowińskiSzeregowystrzelec3 kompania
RobertRoyBobikKapral podchorążystrzelec1 kompania
NNGilSzeregowystrzelec1 kompania
LeonRozbickiNapoleonKapralstrzelec1 kompania
NNCzarny ISzeregowystrzelec3 kompania
NNBielasSzeregowystrzelec 
StefanRycielskiMurzynSzeregowystrzelec1 kompania
NNBaby strzelecDyon 1806
NNAntekSzeregowystrzelec2 kompania
StefanRymarczykZalewskiSzeregowystrzelec4 kompania
StanisławSachneSzeregowystrzelec2 kompania
JanSchnaiderSzeregowystrzelec2 kompania
MieczysławMłotekSzeregowystrzelec5 kompania
StanisławMisiakCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
AlfonsMilewczykSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
StefanSikorski - SkowrońskiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
JanMichalskiBajbusSzeregowystrzelec3 kompania
StefanSkibaRybakKapralstrzelec2 kompania
RyszardMichalakRyszardSzeregowystrzelec1 kompania
AdolfSkłodowskiSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszMiąskoSkalistyKapralstrzelec4 kompania
JanSobacińskiAdwokatSzeregowystrzelec3 kompania
RyszardSobstelGradStarszy szeregowy podchorążystrzelec4 kompania
JanSołtykTygrys strzelecDyon 1806
MarianMartuszewskiKapralstrzelec1 kompania
StanisławStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
ZygmuntStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
BogdanStrasburgerJulekSzeregowystrzelec1 kompania
SewerynMalinowskiWiśniewskiSzeregowystrzelec1 kompania
RomanSydorPrawdzicSzeregowystrzelec2 kompania
WłodzimierzSyllerGryf strzelecDyon 1806
FranciszekSypniewskiFranekSzeregowystrzelec3 kompania
JanSznajderSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławŁozaNiedzielskiSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławLugeSępBombardierstrzelec3 kompania
AlekanderLubańskiLolekSzeregowystrzelec3 kompania
JanSzymańskiOlekStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
JanuszŚlusarskiBandytaKapral z cenzusemstrzelec2 kompania
JerzyŚwiątkowskiLeonidasSzeregowystrzelec3 kompania
JanLewandowskiAleksander, ZninStarszy szeregowystrzelec2 kompania
JanuszLelenoLeonSzeregowystrzelec4 kompania
HenrykTańskiKulawySzeregowystrzelec2 kompania
JerzyTaubeAndrzejSzeregowystrzelecDyon 1806
FranciszekKwaśniewskiKwaśnySzeregowystrzelec5 kompania
TadeuszKuwikSkautStarszy szeregowystrzelec1 kompania
MieczysławUfnalSokółSzeregowystrzelec3 kompania
EliaszUrbanekKlawiszSzeregowystrzelec1 kompania
KryspinKupiszZelfikSzeregowystrzelec1 kompania
KonstantyKuczyńskiKundekSzeregowystrzelec2 kompania
AleksyKrzykowskiBykKapralstrzelec3 kompania
JanuszKrupeckiJanuszSzeregowystrzelec2 kompania
ZdzisławKrawczykCichySzeregowystrzelec3 kompania
WacławKrawczykKosSzeregowystrzelec4 kompania
ZygmuntKrajewskiGrabowskiSzeregowystrzelec3 kompania
ZbigniewWidlarzKapralstrzelec1 kompania
JerzyKozłowskiKiroSzeregowystrzelec3 kompania
MarianWieczorekMaksStarszy szeregowystrzelec5 kompania
WieloszewskiSzeregowystrzelec2 kompania
JózefKowalskiMurarzSzeregowystrzelecDyon 1806
RomanKostrzewaZygmuntSzeregowystrzelecDyon 1806
KazimierzWinklerAugustowskiSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławKoniecznyBurnySzeregowystrzelec3 kompania
JózefWłodekSzeregowystrzelec1 kompania
ZdzisławKołekPatachonSzeregowystrzelec3 kompania
WładysławWóycickiCjanekStarszy szeregowystrzelec2 kompania
CzesławWróblewskiBzuraSzeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntWysockiZbyszekSzeregowystrzelecDyon 1806
JanKochanowskiLiszka, JanuszStarszy strzelecstrzelecDyon 1806
JerzyZakrzewskiJerzySzeregowystrzelec3 kompania
ZenonKłosowskiBiałySzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewKłosOrdonSzeregowystrzelec3 kompania
ZalewskiKrzywy, ŁebekSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszKitzmanJacekSzeregowystrzelec1 kompania
StefanZalewskiMaciek IISzeregowystrzelec2 kompania
LeonKilianGrzybekSzeregowystrzelec1 kompania
KazimierskiSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławKawińskiBazyliKapralstrzelecDyon 1806
AndrzejZdziechowskiKapralstrzelec1 kompania
CzesławKarwackiCzesioSzeregowystrzelecDyon 1806
JerzyKarolakSzeregowystrzelec5 kompania
BernardZieliński PałubskiSzeregowystrzelec5 kompania
WładysławZielińskiRógSzeregowystrzelec5 kompania
StefanKamińskiKrystSzeregowystrzelec4 kompania
TadeuszZieniewiczTeddySzeregowystrzelec3 kompania
WitoldZołoteńkiKadetKapral podchorążystrzelec3 kompania
KajetanKalicińskiKajtekSzeregowystrzelec2 kompania
LeszekŻukowskiAntekSzeregowystrzelec1 kompania
JózefKafarowskiRafałSzeregowystrzelec3 kompania
JóźwiakAptekarzSzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławJankowskiBankierSzeregowystrzelec3 kompania
JózefJankowskiSzeregowystrzelec1 kompania
JanuszJagusiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
IgnacyJabłońskiKlonSzeregowystrzelec4 kompania
KazimierzHryńKazikKanonierstrzelec1 kompania
HipolitHildebrandtHipcioSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławGwiazdaTadekKapralstrzelec1 kompania
ZygmuntGrzeczewskiStarszy szeregowystrzelec1 kompania
MaciejGronkaPiastSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławaGrądzkiSuwiczSzeregowystrzelec3 kompania
WojciechGrabowskiHusarzSzeregowystrzelec2 kompania
JózefGozdanKulkaSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławGogółJabłońskiKapralstrzelec1 kompania
BogdanGlińskiKoranSzeregowystrzelec1 kompania
JózefGadekSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławGasińskiTygrysSzeregowystrzelec3 kompania
StefanFigantMolSzeregowystrzelec2 kompania
Engiel - WierzbickiLechSzeregowystrzelec3 kompania
BogdanDrobniakBogdan strzelecDyon 1806
StefanDomanekSmoluchSzeregowystrzelec2 kompania
WacławDołęgowskiKitajecSzeregowystrzelec3 kompania
KonstantyDołęgowskiŻabaSzeregowystrzelec2 kompania
ZdzisławDolożyńskiZetSzeregowystrzelec1 kompania
BogumiłDąbrowskiWarSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
RyszardCzechGrabickiSzeregowystrzelec5 kompania
JerzyChojnackiChoina strzelecDyon 1806
ChodkiewiczSzeregowystrzelec1 kompania
EdwardBuczyńskiMandarynSzeregowystrzelec2 kompania
LeszekBucikowskiZubrzaSzeregowystrzelec5 kompania
ZygmuntBrydnaCyganSzeregowystrzelecsztab batalionu
StanisławBrodziakBocianSzeregowystrzelec3 kompania
EdmundBoboliKrakusSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
Jerzy TeodorBigosińskiBizmutSzeregowystrzelec2 kompania
LudwikBendziachLudwikSzeregowystrzelec3 kompania
StefanBajerNagodyKapralstrzelec1 kompania
JanBajerBolekKapralstrzelec1 kompania
MarianBabiniczBiałySzeregowystrzelec5 kompania
MieczysławBabickiWilkSzeregowystrzelec3 kompania
JanAnusiakSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyAlexandrowiczWitoldSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszAdamskiTeddySzeregowystrzelec2 kompania
HenrykAdamczykPiorun strzelec3 kompania
MariaSkorupka -WojciechowskaSkibaOchotniczkasanitariuszka patrolowa1 kompania
MariaUrbańska-MajewskaKaczkaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
JaninaZielkowska-RomańskaEwaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
IrenaDąbkiewiczWilgaOchotniczkasanitariuszka patrolowa1 kompania
BożenaTyszewska - JabłońskaKlaraOchotniczkasanitariuszka ogniskowasztab batalionu
WacławaPiekarskaRoliczOchotniczkasanitariuszkaDyon 1806
HalinaSzner-PiotrowskaKalinaOchotniczkasanitariuszka2 kompania
HalinaKreczmar - WiatruszekKruszyna, HankaOchotniczkasanitariuszkasztab batalionu
MaurycyNeumanMoniek sanitariuszDyon 1806
RomanPohl - KarskiKubaKapral podchorążyredaktorsztab batalionu