Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 501-562 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
StefanKamińskiKrystSzeregowystrzelec4 kompania
NNBielasSzeregowystrzelec 
WładysławZielińskiRógSzeregowystrzelec5 kompania
BernardZieliński PałubskiSzeregowystrzelec5 kompania
JerzyKarolakSzeregowystrzelec5 kompania
NNCzarny ISzeregowystrzelec3 kompania
CzesławKarwackiCzesioSzeregowystrzelecDyon 1806
LeonRozbickiNapoleonKapralstrzelec1 kompania
NNGilSzeregowystrzelec1 kompania
AndrzejZdziechowskiKapralstrzelec1 kompania
RobertRoyBobikKapral podchorążystrzelec1 kompania
StanisławKawińskiBazyliKapralstrzelecDyon 1806
KazimierskiSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntRowińskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNGryfSzeregowystrzelec3 kompania
NNGrześSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyRosolakOsaSzeregowystrzelec4 kompania
NNJacek strzelecDyon 1806
StanisławRoguskiJurSzeregowystrzelec2 kompania
NNJaszoSzeregowystrzelec2 kompania
NNJekorolSzeregowystrzelec3 kompania
LudwikChmielińskiZiomekPodporucznikszef batalionusztab batalionu
KazimierzBiedakowskiDąbPodporucznikszef kompanii3 kompania
WładysławChomczyńskiChomikSierżantszef kompanii5 kompania
AleksanderKalinowskiSępStarszy sierżantszef kompanii2 kompania
TomaszKępińskiSzamotStarszy sierżantszef kompanii4 kompania
KonstantyKołaczyńskiNorkStarszy sierżantszef łączności batalionusztab batalionu
JaninaMiączyńskaBarbaraPodporucznikszef łączności batalionusztab batalionu
AugustynJankowskiCzarnyKapral podchorążyw dyspozycji dowódcy kompanii1 kompania
JerzyGoszczyńskiWiktorKapral podchorążyzastępca dowódcy drużyny3 kompania
ZbigniewStankiewiczRojaPodporucznikzastępca dowódcy kompanii1 kompania
ZygmuntMorawskiZawadzkiPorucznikzastępca dowódcy kompanii3 kompania
MichałChełchowskiDąbrowaPodporucznikdowódca 3 plutonuDyon 1806
WładysławJarząbekBiałyPorucznikdowódca 3 plutonu2 kompania
ZdzisławSadeckiDewajtisStarszy sierżantdowódca 3 plutonu4 kompania
JózefZgardaWodzyńskiPodporucznikdowódca 3 plutonu1 kompania
JanDąbrowskiTadeuszKapral z cenzusempomocnik lekarza2 kompania
WiesławStembrowiczJustynKapral podchorążypomocnik lekarzaDyon 1806
NNMichałKapral podchorążydowódca 2 plutonu3 kompania
JanuszDołęga - KossowskiDołęgaPodporucznikdowódca 2 plutonu3 kompania
TadeuszLothRenataPodporucznikdowódca 2 plutonuDyon 1806
LeonJarząbekWielobarskiPorucznikdowódca 2 plutonu2 kompania
WładysławSiwekStrzałkowskiPodporucznikdowódca 2 plutonu1 kompania
TeodorPajewskiSzalonyPodporucznikdowódca 1 plutonu4 kompania
WłodzimierzTymienieckiProtPorucznikdowódca 1 plutonuDyon 1806
WładysławMaciągMatrosKapral podchorążydowódca 1 plutonu5 kompania
JanIlczukOstojaSierżant podchorążydowódca 1 plutonuDyon 1806
JerzyMilicerKinoPodporucznikdowódca 1 plutonu2 kompania
IgnacyJaworskiSewerynStarszy szeregowy podchorążydowódca pocztuDyon 1806
WładysławRudzińskiJastrząbStarszy strzelec podchorążydowódca pocztuDyon 1806
MieczysławKrąkowskiŁada, LubinKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
ZdzisławJaworskiSłońKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
WładysławŻebrackiSkorzeńPorucznikksiądz kapelansztab batalionu
BronisławKalinowskiPiotrKapitanzastępca dowódcy dyonuDyon 1806
HelenaKłosowiczMonikaPodporucznikpatrolowa sekretarz kompanii1 kompania
Jan MariaWiórkowskiDrzazgaWachmistrz podchorążyszef dywizjonuDyon 1806
LudwikSwidzińskiDąbrowaPodporucznikdowódca 4 plutonu2 kompania
LeszekStobeckiOstojaPlutonowy podchorążydowódca 4 plutonuDyon 1806
JanStamburski SagatyńskiPodporucznikoficer prasowysztab batalionu
MiezysławMichalskiLechKapral podchorążyzastępca kwatermistrzasztab batalionu
BohdanNowakWakPodporucznikadiutant2 kompania
WładysławOlendzkiDługiKapral podchorążyzastępca dowódcy 4 plutonu2 kompania