Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 251-500 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
HalinaMączkiewiczHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HelenaGrzymała - Łaszewska - Lipska - SitekMonika, Duża LenkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
TeresaSołtanEniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
Wanda, WiktoriaSolińska - SamulWandaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MariaSłońska - CiepielewskaAnkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
ZofiaJakubczyk - KruszewskaZosiaKapral podchorążyłączniczka-sanitariuszka1 kompania
IrenaJakubowskaKalinowskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
BarbaraJasińskaLilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
ZofiaSikorskaKiciaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JózefaJerimKrzyśOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
KrystynaJędrzejowska - SzczawińskaZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
DanutaSiemaszkoDanusiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HelenaKachniarz - BiereżnaSłowikOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
MariannaSerafinMarzenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
ZochowskaRóża, MirianOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaNiewiadomska - ZientarskaJolaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MariaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
IrenaKamińska - GałązkaPajaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
MariaZientarska-KicińskaMarysia, KalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
NNBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HannaRybarskaAsiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HenrykaKarczewska - PiotrowskaEwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
NNCechnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNCelinkaOchotnikłączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaRóżalskaNinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaZielińskaKlimek, IrenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
MariaZieleniewska-KorzybskaIzaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNEmilOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
AleksandraZieleniewskaOlaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HannaRokosińskaHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
WandaZarzyckaSkierskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HelenaKępińskaZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
HelenaKierznowska - MachwicDzidziaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JerzyRemionGiorgioSzeregowyłącznik2 kompania
JerzyKruppeCzajkaSzeregowyłączniksztab batalionu
ZenonBorysiewiczWisłaSzeregowyłącznik2 kompania
TadeuszTrelaDyzioSzeregowyłączniksztab batalionu
MarekŁypaczewskiJacekSzeregowyłącznik3 kompania
ZygmuntGucnerJacek, TopórStarszy sierżantoficer broni2 kompania
ZygmuntKowalskiChwalibógKapral podchorążyoficer gospodarczy3 kompania
JanSzarotaSochaKapitanoficer gospodarczysztab batalionu
TadeuszStaniszewskiMarceliKapral podchorążyoficer gospodarczy2 kompania
TadeuszGóreckiJarosławKapitanoficer organizacyjnysztab batalionu
JanMorski - ŻmijŻakPodporucznikoficer organizacyjnysztab batalionu
WiktorWoronowiczWiesławPodporucznikoficer oświatowysztab batalionu
StanisławKolcBarbaraPorucznikoficer wyszkoleniasztab batalionu
SylwesterGajderowiczDanPlutonowypodoficer broni2 kompania
StanisławGrobelskiKretPlutonowypodoficer broni3 kompania
EfraimKrasuckiKazimierzKapralpodoficer gospodarczy2 kompania
MieczysławLaskowskiDr Wirski, MirianPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
MarianFlorczakGranatPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
StanisławSłońskiSłońSierżantpodoficer gospodarczy3 kompania
WitoldZielińskiSokołowiakSierżantpodoficer gospodarczysztab batalionu
WandaRafalskaNataReferentkaredaktorsztab batalionu
EugeniuszKobieradzkiRudolfSzeregowyredaktorsztab batalionu
JuliuszKolipińskiBartekSzeregowy z cenzusemredaktorsztab batalionu
ZygmuntWojciechowskiSzajnochaPodporucznikredaktorsztab batalionu
RomanPohl - KarskiKubaKapral podchorążyredaktorsztab batalionu
TadeuszTrzcińskiFredStarszy szeregowyredaktorsztab batalionu
StefanTrzcińskiJuliuszPodporucznikredaktorsztab batalionu
WłodzimierzSzymanowskiWłodekKapral podchorążyredaktorsztab batalionu
EdmundMęclewskiAndrzejSzeregowy z cenzusemredaktorsztab batalionu
MaurycyNeumanMoniek sanitariuszDyon 1806
WacławaPiekarskaRoliczOchotniczkasanitariuszkaDyon 1806
HalinaKreczmar - WiatruszekKruszyna, HankaOchotniczkasanitariuszkasztab batalionu
HalinaSzner-PiotrowskaKalinaOchotniczkasanitariuszka2 kompania
BożenaTyszewska - JabłońskaKlaraOchotniczkasanitariuszka ogniskowasztab batalionu
MariaUrbańska-MajewskaKaczkaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
IrenaDąbkiewiczWilgaOchotniczkasanitariuszka patrolowa1 kompania
MariaSkorupka -WojciechowskaSkibaOchotniczkasanitariuszka patrolowa1 kompania
JaninaZielkowska-RomańskaEwaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
LeonKilianGrzybekSzeregowystrzelec1 kompania
StefanZalewskiMaciek IISzeregowystrzelec2 kompania
NNJeleńSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszKitzmanJacekSzeregowystrzelec1 kompania
StefanRodkiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
ZalewskiKrzywy, ŁebekSzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewKłosOrdonSzeregowystrzelec3 kompania
NNJeżSzeregowystrzelec3 kompania
NNKarolciaSzeregowystrzelec1 kompania
ZenonKłosowskiBiałySzeregowystrzelec2 kompania
RyszardRadwańskiRyszardSzeregowystrzelec2 kompania
NNKot, BolesławSzeregowystrzelec1 kompania
HenrykRadioFlisakSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyZakrzewskiJerzySzeregowystrzelec3 kompania
EmilPukKupiecSzeregowystrzelec2 kompania
NNKozakSzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewPuerschelGąsiorSzeregowystrzelec2 kompania
StefanNNKrukSzeregowystrzelec3 kompania
JanKochanowskiLiszka, JanuszStarszy strzelecstrzelecDyon 1806
ZygmuntWysockiZbyszekSzeregowystrzelecDyon 1806
NNKwoka strzelecDyon 1806
CzesławWróblewskiBzuraSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławPoznańskiSzeregowystrzelec3 kompania
WładysławWóycickiCjanekStarszy szeregowystrzelec2 kompania
NNMajdaniarz strzelecDyon 1806
StanisławPopławskiStasioSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławPonińskiMaryśSzeregowystrzelec2 kompania
NNMałySzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławKołekPatachonSzeregowystrzelec3 kompania
JózefWłodekSzeregowystrzelec1 kompania
NNMarianSzeregowystrzelec5 kompania
MieczysławKoniecznyBurnySzeregowystrzelec3 kompania
KazimierzPodolskiSzeregowystrzelec1 kompania
NNNarzeczony MadelonSzeregowystrzelec3 kompania
NNNeronSzeregowystrzelec3 kompania
NNOgrodnikSzeregowystrzelec2 kompania
NNOsaSzeregowystrzelec5 kompania
KazimierzWinklerAugustowskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNPiorun strzelecDyon 1806
JanPiwkoCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
NNPoczciarzSzeregowystrzelec3 kompania
NNPolicjant granatowySzeregowystrzelec2 kompania
RomanKostrzewaZygmuntSzeregowystrzelecDyon 1806
ZbigniewPietrzykowskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNSędziszStarszy szeregowystrzelec1 kompania
NNSkoczek strzelecDyon 1806
JózefKowalskiMurarzSzeregowystrzelecDyon 1806
WieloszewskiSzeregowystrzelec2 kompania
NNSzczeniakSzeregowystrzelec5 kompania
HenrykAdamczykPiorun strzelec3 kompania
MarianWieczorekMaksStarszy szeregowystrzelec5 kompania
TadeuszAdamskiTeddySzeregowystrzelec2 kompania
JerzyKozłowskiKiroSzeregowystrzelec3 kompania
NNStudentSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyAlexandrowiczWitoldSzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewWidlarzKapralstrzelec1 kompania
JanAnusiakSzeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntKrajewskiGrabowskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNThomson strzelecDyon 1806
JerzyPaszkiewiczZemstaSzeregowystrzelec1 kompania
MieczysławBabickiWilkSzeregowystrzelec3 kompania
MarianBabiniczBiałySzeregowystrzelec5 kompania
NNWojtekSzeregowystrzelec1 kompania
JerzyPaprockiPallotynSzeregowystrzelec3 kompania
JanBajerBolekKapralstrzelec1 kompania
NNWróbel strzelecDyon 1806
StefanBajerNagodyKapralstrzelec1 kompania
WacławKrawczykKosSzeregowystrzelec4 kompania
NNWujekSzeregowystrzelec3 kompania
NNZadraKapralstrzelecDyon 1806
ZdzisławKrawczykCichySzeregowystrzelec3 kompania
BronisławPaprockiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
NNŻakSzeregowystrzelec1 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
JanuszKrupeckiJanuszSzeregowystrzelec2 kompania
LudwikBendziachLudwikSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławPająkCichySzeregowystrzelec3 kompania
AleksyKrzykowskiBykKapralstrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
EugeniuszPajączkowskiEdwardSzeregowystrzelec4 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
KonstantyKuczyńskiKundekSzeregowystrzelec2 kompania
Jerzy TeodorBigosińskiBizmutSzeregowystrzelec2 kompania
KryspinKupiszZelfikSzeregowystrzelec1 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
EdmundBoboliKrakusSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
StanisławPaciorek SiwySzeregowystrzelec5 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
EliaszUrbanekKlawiszSzeregowystrzelec1 kompania
WojciechOstrowskiJurStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
NNSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławUfnalSokółSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławBrodziakBocianSzeregowystrzelec3 kompania
HenrykOstrowskiLewSzeregowystrzelec4 kompania
ZygmuntNojeszewskiKurzawaSzeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntBrydnaCyganSzeregowystrzelecsztab batalionu
LeszekBucikowskiZubrzaSzeregowystrzelec5 kompania
EdwardBuczyńskiMandarynSzeregowystrzelec2 kompania
JózefOsieckiJózikSzeregowystrzelec1 kompania
TadeuszKuwikSkautStarszy szeregowystrzelec1 kompania
OpenheimVerdiSzeregowystrzelec3 kompania
FranciszekKwaśniewskiKwaśnySzeregowystrzelec5 kompania
MikołajNowickiMikSzeregowystrzelec3 kompania
AdamOnyszkoSzeregowystrzelec1 kompania
ChodkiewiczSzeregowystrzelec1 kompania
JerzyTaubeAndrzejSzeregowystrzelecDyon 1806
RomanOlszewskiKlerykSzeregowystrzelec1 kompania
JerzyChojnackiChoina strzelecDyon 1806
HenrykTańskiKulawySzeregowystrzelec2 kompania
AleksanderOlejnikJanekStarszy szeregowystrzelecsztab batalionu
JanuszLelenoLeonSzeregowystrzelec4 kompania
RyszardCzechGrabickiSzeregowystrzelec5 kompania
JanLewandowskiAleksander, ZninStarszy szeregowystrzelec2 kompania
JerzyŚwiątkowskiLeonidasSzeregowystrzelec3 kompania
BogumiłDąbrowskiWarSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
JanuszŚlusarskiBandytaKapral z cenzusemstrzelec2 kompania
JanSzymańskiOlekStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
AlekanderLubańskiLolekSzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławDolożyńskiZetSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławLugeSępBombardierstrzelec3 kompania
KonstantyDołęgowskiŻabaSzeregowystrzelec2 kompania
WacławDołęgowskiKitajecSzeregowystrzelec3 kompania
StefanDomanekSmoluchSzeregowystrzelec2 kompania
BogdanDrobniakBogdan strzelecDyon 1806
StanisławŁozaNiedzielskiSzeregowystrzelec3 kompania
JanSznajderSzeregowystrzelec2 kompania
Engiel - WierzbickiLechSzeregowystrzelec3 kompania
StefanFigantMolSzeregowystrzelec2 kompania
FranciszekSypniewskiFranekSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławGasińskiTygrysSzeregowystrzelec3 kompania
WłodzimierzSyllerGryf strzelecDyon 1806
JózefGadekSzeregowystrzelec2 kompania
RomanSydorPrawdzicSzeregowystrzelec2 kompania
BogdanGlińskiKoranSzeregowystrzelec1 kompania
SewerynMalinowskiWiśniewskiSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławGogółJabłońskiKapralstrzelec1 kompania
BogdanStrasburgerJulekSzeregowystrzelec1 kompania
JózefGozdanKulkaSzeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
WojciechGrabowskiHusarzSzeregowystrzelec2 kompania
MarianMartuszewskiKapralstrzelec1 kompania
StanisławaGrądzkiSuwiczSzeregowystrzelec3 kompania
MaciejGronkaPiastSzeregowystrzelec1 kompania
ZygmuntGrzeczewskiStarszy szeregowystrzelec1 kompania
JanSołtykTygrys strzelecDyon 1806
StanisławGwiazdaTadekKapralstrzelec1 kompania
HipolitHildebrandtHipcioSzeregowystrzelec3 kompania
RyszardSobstelGradStarszy szeregowy podchorążystrzelec4 kompania
KazimierzHryńKazikKanonierstrzelec1 kompania
JanSobacińskiAdwokatSzeregowystrzelec3 kompania
IgnacyJabłońskiKlonSzeregowystrzelec4 kompania
JanuszJagusiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszMiąskoSkalistyKapralstrzelec4 kompania
AdolfSkłodowskiSzeregowystrzelec2 kompania
JózefJankowskiSzeregowystrzelec1 kompania
RyszardMichalakRyszardSzeregowystrzelec1 kompania
ZdzisławJankowskiBankierSzeregowystrzelec3 kompania
StefanSkibaRybakKapralstrzelec2 kompania
JanMichalskiBajbusSzeregowystrzelec3 kompania
StefanSikorski - SkowrońskiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
AlfonsMilewczykSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
StanisławMisiakCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
JóźwiakAptekarzSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławMłotekSzeregowystrzelec5 kompania
JózefKafarowskiRafałSzeregowystrzelec3 kompania
LeszekŻukowskiAntekSzeregowystrzelec1 kompania
KajetanKalicińskiKajtekSzeregowystrzelec2 kompania
JanSchnaiderSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławSachneSzeregowystrzelec2 kompania
WitoldZołoteńkiKadetKapral podchorążystrzelec3 kompania
StefanRymarczykZalewskiSzeregowystrzelec4 kompania
NNAntekSzeregowystrzelec2 kompania
NNBaby strzelecDyon 1806
TadeuszZieniewiczTeddySzeregowystrzelec3 kompania
StefanRycielskiMurzynSzeregowystrzelec1 kompania