Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 1-250 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
NNMaciekSierżant 4 kompania
NNNilPlutonowy 1 kompania
AndrzejPiekarskiRolaKapral podchorąży Dyon 1806
JanArciszewskiKonrad IIPodporucznik Dyon 1806
KrzysztofBaczyńskiKrzyśKapral podchorąży 1 kompania
WładysławKrólikiewiczKajtek, ArtMajor 2 kompania
StanisławBorowieckiZniczPlutonowy 1 kompania
MarianBuczyńskiOrlęStarszy sierżant 2 kompania
EugeniuszTomczakNiutekKapral podchorąży 2 kompania
JanCegłowskiMaciekSierżant sztab batalionu
WitoldNowickiSumPodporucznik 1 kompania
KazimierzDampe   
TadeuszSwiderskiZbyszekPorucznik Dyon 1806
WitoldDerko   
RyszardDubińskiRysiek  1 kompania
HenrykaŁukaszewicz   
AntoniSteckiewiczWojtekStarszy sierżant 3 kompania
OlgierdMarkowskiJerzyPorucznik sztab batalionu
MarianMatuszkiewiczKapral 2 kompania
StanisławJaworskiLatawiecPlutonowy 2 kompania
WilhelmSiemieńskiWilczekKapral podchorąży Dyon 1806
Leon, WincentySiemiński - ŁuszczyńskiŻurawPodporucznik Dyon 1806
KamilSeyfriedSkowrońskiKapral podchorąży 2 kompania
EleonoraNapiórkowskaKajtuś  2 kompania
JanRymarczykZalewskiSierżant 4 kompania
StanisławRóżański   
JózefRozumskiPlutonowy 4 kompania
FranciszekSzurowskiBohKapitanadiutant dowódcy batalionusztab batalionu
WłodzimierzWagiński - PodosowskiKonradKapral podchorążyadiutant dowódcy kompanii3 kompania
OlgierdOstkiewicz - RudnickiSienkiewiczMajordowódca batalionusztab batalionu
StanisławMarkowskiTomekMajordowódca batalionusztab batalionu
AndrzejRogalskiZmoraPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
StanisławZalewskiRyśKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNJelita, ZbigniewPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
NNKazik IIKapral podchorążydowódca drużyny5 kompania
FranciszekKłykCzarnyKapraldowódca drużynyDyon 1806
HubertZakrzewskiDzidekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNKonradKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
RajmundZajączkowskiZającKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
NNLechKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszKomorowskiMarekStarszy szeregowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
LechKorwin - SzymanowskiPlutonowydowódca drużyny1 kompania
MarianKorytowskiŻbikSierżantdowódca drużyny1 kompania
DyonizyPływaczewskiLodkaKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
ZbigniewWitczykAndrzejPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
EugeniuszWiśniewskiStefanKapraldowódca drużyny1 kompania
WincentyPlucińskiRyśPlutonowydowódca drużyny1 kompania
KazimierzPieskoKazikKapral podchorążydowódca drużyny5 kompania
OlgierdWilczewskiTomekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyPawłowskiRudyKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
NNTadeuszKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
KazimierzWciślińskiWalczakKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
NNWaligóraPlutonowydowódca drużynyDyon 1806
BronisławWanatWolickiPorucznikdowódca drużynyDyon 1806
CzesławPaprockiJastrzębiecKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
BogdanBalczerzakCzarowicPlutonowy z cenzusemdowódca drużyny1 kompania
KazimierzBartoszewskiKonrad IIKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
Białkowski vel BiałeckiBiałySierżantdowódca drużyny3 kompania
AdamKulczyckiKropowiczKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
HenrykBiedrońWidalskiPlutonowydowódca drużyny1 kompania
HenrykPaczkowskiZbyszekKapraldowódca drużyny1 kompania
ZdzisławKurSokółKapral podchorążydowódca drużynysztab batalionu
ZdzisławUmińskiHamletSierżant podchorążydowódca drużynyDyon 1806
WojciechOstrowskiAntekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
HenrykTrzaskaWirKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszTrąbiński CzemboriKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
BogdanOstaszewskiMarianKapral podchorążydowódca drużyny4 kompania
NowakowskiKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
ZygmuntTomaszkiewiczPaluchKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
AndrzejNowakowskiRyś, RyszardKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
RyszardTomasiewiczKsiążeKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AleksanderChełczńskiKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JanuszChmielnikStach, OlszaKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JanuszChoynowskiBolskiKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
PiotrChoynowskiKowalczykKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyCiszewskiMotzWachmistrz podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZbigniewCzaplińskiPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
StanisławDanielewiczPługKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszŚwiątkowskiBorsukKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
KazimierzLipczyk - StojanowskiJuliuszKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
TadeuszDerlickiHoldekPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
StanisławLubańskiWolskiPodporucznikdowódca drużyny1 kompania
WojciechDrzymulskiZiemowitKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
ZdzisławDrzymulskiKonardStarszy sierżantdowódca drużyny1 kompania
JerzyDubińskiWołowiczKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AdamDziechcińskiJordanKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZdzisławDyszyMazurPlutonowy z cenzusemdowódca drużyny1 kompania
TadeuszSzmalenbergGóraKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
EdwardEnderKoneckiPlutonowy podchorążydowódca drużyny2 kompania
ZbigniewMadejczykJózekPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZbigniewMaksSzymonKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZygmuntFryszLechKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
IgnacyGarbaczGruby, WalPlutonowydowódca drużyny2 kompania
TadeuszSurynMassalskiKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZbigniewGrabickiKłosPlutonowy podchorążydowódca drużyny2 kompania
JerzyGrabińskiSowaKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
KazimierzMatuszewskiKazikKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
Ireneusz, StefanGrzelakChińczyk, Jerzy JurkowskiSierżant podchorążydowódca drużyny1 kompania
WłodzimierzJabłońskiJasieńczykKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
ZbigniewJaskułowskiStefanKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
AndrzejJokielAndrzejKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
WojciechJokielMorganKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
WitoldŻołędziowskiLisek, LisPlutonowydowódca drużyny2 kompania
AndrzejRytelRawiczKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
JanZiółkowskiKrólPlutonowy podchorążydowódca drużyny3 kompania
JanuszNiewiadomskiWaldemar, WaldKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AntoniKamińskiSulimaKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
JerzyRóżalskiJurKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
WojciechKasznicaLechStarszy strzelec podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszZawadzkiCelestynKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNHardyKapraldowódca drużynyDyon 1806
JózefZarębskiBorsPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyZarębskiBazylewiczPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
CzesławNowakNowakRotmistrzdowódca dywizjonuDyon 1806
StanisławPoteralskiSzczepańskiKapitandowódca kompanii3 kompania
HenrykPokrzywnickiChwastPorucznikdowódca kompanii4 kompania
FranciszekWłodarczykKmitaKapitandowódca kompanii5 kompania
TadeuszMajcherczykZdanMajordowódca kompanii1 kompania
NNGedyminPorucznikdowódca kompanii6 kompania
JerzyKędzierskiKalinowskiKapitandowódca kompanii2 kompania
StefanZaleskiTudorPorucznikdowódca plutonu3 kompania
PiotrKochanowskiSępKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
MarianKocikZbigniewPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
WojciechWitkowskiBilewiczKapitandowódca plutonu1 kompania
JanKorzybskiIrmaPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
LeszekKosieradzkiAleksanderPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
KrystynPlewkoKrystynKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
MarianKowalówKomarPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JerzyWieteskaMarekPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JanPawłowskiFokaPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
WładysławWekerSylwesterPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
AndrzejBartakPrzemysławPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
JuliuszKrzyżewskiPrusWachmistrz podchorążydowódca plutonuDyon 1806
WładysławBrodziakChanekPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
MarianDeptułaWojciechWachmistrzdowódca plutonu2 kompania
EdwardDługoszewskiDługoszKapral podchorążydowódca plutonu3 kompania
JanuszDrzymulskiWiesławPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
ZbigniewSznageRozmarynPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
MarianMakowskiKołczanPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
EugeniuszGórskiŻarskiPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JanGórzejkoKmicicKapral podchorążydowódca plutonu3 kompania
WalerianJarząbekWalPodporucznikdowódca plutonu2 kompania
RyszardZiółkowskiŻelskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
BenedyktZiółkowskiRajskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
JózefKamińskiJastrzębiecPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JanuszZawodnyMiśPorucznikdowódca plutonusztab batalionu
EdwardNurzyńskiRawiczPodporucznikdowódca załogi barykady2 kompania
FeliksSerafinGołkowskiKapralinstruktor1 kompania
MarianPrusak kapelansztab batalionu
JanCybulskiCzaharKapitankapelansztab batalionu
HenrykSzklarekTrzcielski, Rogoziński kapelanDyon 1806
StanisławJanikKruk kapelansztab batalionu
HelenaCichockaSiostra AleksandraOchotniczkakomendantka patroli sanitarnych3 kompania
HenrykaKalinowskaFela, KaliaPodporucznikkomendantka patroli sanitarnych2 kompania
StanisławPłockiTopórPorucznikkwatermistrzsztab batalionu
MikołajBiałyDr PeanPodporuczniklekarz3 kompania
RomualdLangeKlaudiuszKapitanlekarzsztab batalionu
MichałLatkowskiMirKapral podchorążylekarz1 kompania
JerzyDanyszDr PiotrKapral podchorążylekarz3 kompania
LechSzymańskiŚwiderskiPoruczniklekarzDyon 1806
JerzySmolińskiGeorgPoruczniklekarz1 kompania
EugeniaKolbusz - TrzcińskaEwaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
KrystynaWizówna-ŁyczywekIgaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
HalinaŚwięckaLilkaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
HalinaLipska - KoziołOlaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
StanisławaSzenic - WilczyńskaKasiaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
JadwigaŻbijewskaGrubaOchotniczkałączniczka3 kompania
LucynaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka4 kompania
MariaKarczewska - SchejbalMarzenaOchotniczkałączniczka3 kompania
JadwigaZalewskaJaga, GoździkOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNKamilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
JoannaZaleskaViktoriaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HelenaZakrzewskaMarysia, HelenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
DanutaZakrzewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNKrysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNKrystynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
Danuta, DanielaPtaszyńskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MagdalenaKochańskaMadelonOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HelenaWysiadecka-ZasępaMała Lenka, EwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
NNMała MarysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNMarylaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
TeresaKorzeniowska - NałęczNałęczOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławaKosmalska - OrlikowskaMarysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
HenrykaKosmalska - PiotrowskaIngaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
Szoszona, EmiliaKosower - RozencweigMarylaPodporucznikłączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
HannaWilczewskaŻabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNRomaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
KrystynaKowalówWIsłaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławaWieteskaSawaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNStefaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
WacławaPieczyńska - DąbrowskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZofiaWerchowskaZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
AnnaArtemskaLeliwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
KazimieraKraszewska - RogalskaKasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
JaninaBaranowska-GóreckaDzidkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNZosiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
IrenaBarygaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZofiaBarygaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WładysławaBednarczykŁukOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
IrenaBiałczyk-MarkowskaZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
ZofiaKrzykowskaSiostra ZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
KrystynaBolesta-JózefowiczMyszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
JaninaUrbańskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JadwigaBorkowskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AnnaBrykczyńska-Plater-ZyberekHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HelenaOstkiewicz - RudnickaLenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
StefaniaBuzukKłosOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
Alicja MariaTomicka - WilkoszewskaTessaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WładysławaBuzukMartaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
BronisławaChełczyńskaBronkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
AnnaTallen - WilczewskaŻabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
IrenaKwiatkowskaJoannaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
MariaChomczyńska - PiotrowskaMagdalena, MagdaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka5 kompania
AnnaTaubeHaniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
BarbaraLasSłabolepszaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JaninaOgińska - JastrzębskaIrysOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
MariaLatkowskaMarylaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StefaniaCieślińskaRóżaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
StanisławaTańskaHoża, GrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
AnnaLenczewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
BarbaraDancewicz - PodgórskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AlfredaLewandowskaFredkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
JadwigaDaniel - WysockaJagaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaDanysz - UtrataMagdaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
WandaLipskaBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
HelenaDerejewskaHaleszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
StanisławaDołęgowska - DybowskaStaszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HalinaSzulcównaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
IrenaSzner - PiotrowskaCzarnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
ZofiaDomanekIzaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
Anna, TeresaLubomirskaAnteaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NataliaSzmidt - MaroszekZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HalinaFalkowska - Bojarska - ModlińskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HalinaFlorczakFlorkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
EugeniaSzemplińskaEugeniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
AdelaGajewskaJagaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WiesławaMakusWiesiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JaninaGasińskaJankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MariaMalareckaCiotka MartaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
KrystynaGoebelBożenaKapral podchorążyłączniczka-sanitariuszka5 kompania
WandaGogolewskaDudaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
DanutaGoskowaBlondynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZofiaMankielewicz - WhiteheadZośkaStarszy sierżantłączniczka-sanitariuszka2 kompania
StanisławGozdanMałyOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JadwigaMarek - SzczygłowskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
HannaGóreckaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaStefanowicz - MałeckaNiusiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
StanisławaGórecka - UrbańskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
StefaniaGromkiewiczGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaStaniszewskaSabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania