Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 251-500 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
MarianFlorczakGranatPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
SylwesterGajderowiczDanPlutonowypodoficer broni2 kompania
AdelaGajewskaJagaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
IgnacyGarbaczGruby, WalPlutonowydowódca drużyny2 kompania
JózefGadekSzeregowystrzelec2 kompania
RomanSydorPrawdzicSzeregowystrzelec2 kompania
MariaMalareckaCiotka MartaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
DanutaGoskowaBlondynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZofiaMankielewicz - WhiteheadZośkaStarszy sierżantłączniczka-sanitariuszka2 kompania
JózefGozdanKulkaSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławaGórecka - UrbańskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZbigniewGrabickiKłosPlutonowy podchorążydowódca drużyny2 kompania
WojciechGrabowskiHusarzSzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszStaniszewskiMarceliKapral podchorążyoficer gospodarczy2 kompania
MarianMatuszkiewiczKapral 2 kompania
HalinaMączkiewiczHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZygmuntGucnerJacek, TopórStarszy sierżantoficer broni2 kompania
JanuszJagusiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
AdolfSkłodowskiSzeregowystrzelec2 kompania
StefanSkibaRybakKapralstrzelec2 kompania
LeonJarząbekWielobarskiPorucznikdowódca 2 plutonu2 kompania
WładysławJarząbekBiałyPorucznikdowódca 3 plutonu2 kompania
WalerianJarząbekWalPodporucznikdowódca plutonu2 kompania
StanisławJaworskiLatawiecPlutonowy 2 kompania
ZdzisławJaworskiSłońKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
JerzyMilicerKinoPodporucznikdowódca 1 plutonu2 kompania
KamilSeyfriedSkowrońskiKapral podchorąży 2 kompania
HelenaKachniarz - BiereżnaSłowikOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WitoldŻołędziowskiLisek, LisPlutonowydowódca drużyny2 kompania
KajetanKalicińskiKajtekSzeregowystrzelec2 kompania
JanSchnaiderSzeregowystrzelec2 kompania
EleonoraNapiórkowskaKajtuś  2 kompania
HenrykaKalinowskaFela, KaliaPodporucznikkomendantka patroli sanitarnych2 kompania
StanisławSachneSzeregowystrzelec2 kompania
AleksanderKalinowskiSępStarszy sierżantszef kompanii2 kompania
NNAntekSzeregowystrzelec2 kompania
JaninaZielkowska-RomańskaEwaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
JaninaZielińskaKlimek, IrenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JerzyKędzierskiKalinowskiKapitandowódca kompanii2 kompania
StanisławRoguskiJurSzeregowystrzelec2 kompania
NNJaszoSzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewKłosOrdonSzeregowystrzelec3 kompania
NNJeżSzeregowystrzelec3 kompania
StefanZaleskiTudorPorucznikdowódca plutonu3 kompania
JoannaZaleskaViktoriaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JerzyZakrzewskiJerzySzeregowystrzelec3 kompania
StefanNNKrukSzeregowystrzelec3 kompania
RajmundZajączkowskiZającKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
Danuta, DanielaPtaszyńskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MagdalenaKochańskaMadelonOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
StanisławPoznańskiSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławPoteralskiSzczepańskiKapitandowódca kompanii3 kompania
StanisławPopławskiStasioSzeregowystrzelec3 kompania
NNMałySzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławKołekPatachonSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławKoniecznyBurnySzeregowystrzelec3 kompania
NNMichałKapral podchorążydowódca 2 plutonu3 kompania
NNNarzeczony MadelonSzeregowystrzelec3 kompania
NNNeronSzeregowystrzelec3 kompania
KazimierzWinklerAugustowskiSzeregowystrzelec3 kompania
JanPiwkoCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
NNPoczciarzSzeregowystrzelec3 kompania
ZbigniewPietrzykowskiSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntKowalskiChwalibógKapral podchorążyoficer gospodarczy3 kompania
HenrykAdamczykPiorun strzelec3 kompania
JerzyKozłowskiKiroSzeregowystrzelec3 kompania
JanPawłowskiFokaPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
ZygmuntKrajewskiGrabowskiSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławBabickiWilkSzeregowystrzelec3 kompania
KazimierzWciślińskiWalczakKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
JerzyPaprockiPallotynSzeregowystrzelec3 kompania
WłodzimierzWagiński - PodosowskiKonradKapral podchorążyadiutant dowódcy kompanii3 kompania
CzesławPaprockiJastrzębiecKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
NNWujekSzeregowystrzelec3 kompania
ZdzisławKrawczykCichySzeregowystrzelec3 kompania
BronisławPaprockiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
LudwikBendziachLudwikSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
ZofiaKrzykowskaSiostra ZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
ZdzisławPająkCichySzeregowystrzelec3 kompania
Białkowski vel BiałeckiBiałySierżantdowódca drużyny3 kompania
AleksyKrzykowskiBykKapralstrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
MikołajBiałyDr PeanPodporuczniklekarz3 kompania
KazimierzBiedakowskiDąbPodporucznikszef kompanii3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
EdmundBoboliKrakusSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
JadwigaBorkowskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławUfnalSokółSzeregowystrzelec3 kompania
NNSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławBrodziakBocianSzeregowystrzelec3 kompania
WładysławBrodziakChanekPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
ZygmuntTomaszkiewiczPaluchKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
OpenheimVerdiSzeregowystrzelec3 kompania
MikołajNowickiMikSzeregowystrzelec3 kompania
JanuszChoynowskiBolskiKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
HelenaCichockaSiostra AleksandraOchotniczkakomendantka patroli sanitarnych3 kompania
BarbaraDancewicz - PodgórskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JerzyDanyszDr PiotrKapral podchorążylekarz3 kompania
TadeuszŚwiątkowskiBorsukKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
JaninaDanysz - UtrataMagdaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JerzyŚwiątkowskiLeonidasSzeregowystrzelec3 kompania
BogumiłDąbrowskiWarSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
EdwardDługoszewskiDługoszKapral podchorążydowódca plutonu3 kompania
AlekanderLubańskiLolekSzeregowystrzelec3 kompania
JanuszDołęga - KossowskiDołęgaPodporucznikdowódca 2 plutonu3 kompania
StanisławLugeSępBombardierstrzelec3 kompania
HalinaSzulcównaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
WacławDołęgowskiKitajecSzeregowystrzelec3 kompania
IrenaSzner - PiotrowskaCzarnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
StanisławŁozaNiedzielskiSzeregowystrzelec3 kompania
ZbigniewSznageRozmarynPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
MarekŁypaczewskiJacekSzeregowyłącznik3 kompania
TadeuszSzmalenbergGóraKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
Engiel - WierzbickiLechSzeregowystrzelec3 kompania
HalinaFalkowska - Bojarska - ModlińskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
WiesławaMakusWiesiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JaninaGasińskaJankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
FranciszekSypniewskiFranekSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławGasińskiTygrysSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyGoszczyńskiWiktorKapral podchorążyzastępca dowódcy drużyny3 kompania
JaninaStefanowicz - MałeckaNiusiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AntoniSteckiewiczWojtekStarszy sierżant 3 kompania
JanGórzejkoKmicicKapral podchorążydowódca plutonu3 kompania
StanisławaGrądzkiSuwiczSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławGrobelskiKretPlutonowypodoficer broni3 kompania
Wanda, WiktoriaSolińska - SamulWandaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HipolitHildebrandtHipcioSzeregowystrzelec3 kompania
JanSobacińskiAdwokatSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławSłońskiSłońSierżantpodoficer gospodarczy3 kompania
MariaSłońska - CiepielewskaAnkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
ZdzisławJankowskiBankierSzeregowystrzelec3 kompania
JanMichalskiBajbusSzeregowystrzelec3 kompania
BarbaraJasińskaLilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
StefanSikorski - SkowrońskiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
ZofiaSikorskaKiciaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AlfonsMilewczykSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
KrystynaJędrzejowska - SzczawińskaZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AndrzejJokielAndrzejKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
StanisławMisiakCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
WojciechJokielMorganKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
JóźwiakAptekarzSzeregowystrzelec3 kompania
JózefKafarowskiRafałSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntMorawskiZawadzkiPorucznikzastępca dowódcy kompanii3 kompania
JadwigaŻbijewskaGrubaOchotniczkałączniczka3 kompania
WitoldZołoteńkiKadetKapral podchorążystrzelec3 kompania
RyszardZiółkowskiŻelskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
JaninaNiewiadomska - ZientarskaJolaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JanZiółkowskiKrólPlutonowy podchorążydowódca drużyny3 kompania
BenedyktZiółkowskiRajskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
MariaZientarska-KicińskaMarysia, KalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AntoniKamińskiSulimaKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
TadeuszZieniewiczTeddySzeregowystrzelec3 kompania
NNBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HenrykaKarczewska - PiotrowskaEwaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MariaKarczewska - SchejbalMarzenaOchotniczkałączniczka3 kompania
NNCzarny ISzeregowystrzelec3 kompania
KazimierskiSzeregowystrzelec3 kompania
ZygmuntRowińskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNGryfSzeregowystrzelec3 kompania
NNGrześSzeregowystrzelec3 kompania
WandaZarzyckaSkierskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HelenaKierznowska - MachwicDzidziaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
NNJekorolSzeregowystrzelec3 kompania
NNKamilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
NNMaciekSierżant 4 kompania
HenrykPokrzywnickiChwastPorucznikdowódca kompanii4 kompania
WacławKrawczykKosSzeregowystrzelec4 kompania
TeodorPajewskiSzalonyPodporucznikdowódca 1 plutonu4 kompania
EugeniuszPajączkowskiEdwardSzeregowystrzelec4 kompania
HenrykOstrowskiLewSzeregowystrzelec4 kompania
BogdanOstaszewskiMarianKapral podchorążydowódca drużyny4 kompania
JanuszLelenoLeonSzeregowystrzelec4 kompania
AlfredaLewandowskaFredkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
RyszardSobstelGradStarszy szeregowy podchorążystrzelec4 kompania
IgnacyJabłońskiKlonSzeregowystrzelec4 kompania
TadeuszMiąskoSkalistyKapralstrzelec4 kompania
ZdzisławSadeckiDewajtisStarszy sierżantdowódca 3 plutonu4 kompania
LucynaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka4 kompania
StefanRymarczykZalewskiSzeregowystrzelec4 kompania
MariaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
IrenaKamińska - GałązkaPajaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
JanRymarczykZalewskiSierżant 4 kompania
StefanKamińskiKrystSzeregowystrzelec4 kompania
JózefRozumskiPlutonowy 4 kompania
HannaRokosińskaHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
HelenaKępińskaZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
JerzyRosolakOsaSzeregowystrzelec4 kompania
TomaszKępińskiSzamotStarszy sierżantszef kompanii4 kompania
AndrzejRogalskiZmoraPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
StanisławZalewskiRyśKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
FranciszekKłykCzarnyKapraldowódca drużynyDyon 1806
HubertZakrzewskiDzidekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNKonradKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
HelenaZakrzewskaMarysia, HelenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
PiotrKochanowskiSępKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
DanutaZakrzewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
JanKochanowskiLiszka, JanuszStarszy strzelecstrzelecDyon 1806
ZygmuntWysockiZbyszekSzeregowystrzelecDyon 1806
NNKwoka strzelecDyon 1806
NNLechKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNMajdaniarz strzelecDyon 1806
NNMała MarysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
TadeuszKomorowskiMarekStarszy szeregowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JanKorzybskiIrmaPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
LeszekKosieradzkiAleksanderPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
KrystynPlewkoKrystynKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
NNPiorun strzelecDyon 1806
Jan MariaWiórkowskiDrzazgaWachmistrz podchorążyszef dywizjonuDyon 1806
OlgierdWilczewskiTomekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
RomanKostrzewaZygmuntSzeregowystrzelecDyon 1806
NNRomaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
AndrzejPiekarskiRolaKapral podchorąży Dyon 1806
WacławaPiekarskaRoliczOchotniczkasanitariuszkaDyon 1806
NNSkoczek strzelecDyon 1806
JózefKowalskiMurarzSzeregowystrzelecDyon 1806
NNTadeuszKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JanArciszewskiKonrad IIPodporucznik Dyon 1806
NNThomson strzelecDyon 1806
NNWaligóraPlutonowydowódca drużynyDyon 1806
BronisławWanatWolickiPorucznikdowódca drużynyDyon 1806
KazimieraKraszewska - RogalskaKasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNWróbel strzelecDyon 1806
NNZadraKapralstrzelecDyon 1806
AndrzejBartakPrzemysławPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
KazimierzBartoszewskiKonrad IIKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JuliuszKrzyżewskiPrusWachmistrz podchorążydowódca plutonuDyon 1806
WojciechOstrowskiJurStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
ZdzisławUmińskiHamletSierżant podchorążydowódca drużynyDyon 1806
WojciechOstrowskiAntekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
WłodzimierzTymienieckiProtPorucznikdowódca 1 plutonuDyon 1806
AnnaBrykczyńska-Plater-ZyberekHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
HenrykTrzaskaWirKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
CzesławNowakNowakRotmistrzdowódca dywizjonuDyon 1806
MichałChełchowskiDąbrowaPodporucznikdowódca 3 plutonuDyon 1806
AndrzejNowakowskiRyś, RyszardKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
BronisławaChełczyńskaBronkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
RyszardTomasiewiczKsiążeKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AleksanderChełczńskiKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
AnnaTallen - WilczewskaŻabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
JanuszChmielnikStach, OlszaKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyTaubeAndrzejSzeregowystrzelecDyon 1806
JerzyChojnackiChoina strzelecDyon 1806
AnnaTaubeHaniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
PiotrChoynowskiKowalczykKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806