Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 251-500 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
JanuszLelenoLeonSzeregowystrzelec4 kompania
JanuszŚlusarskiBandytaKapral z cenzusemstrzelec2 kompania
JanuszDołęga - KossowskiDołęgaPodporucznikdowódca 2 plutonu3 kompania
JanuszDrzymulskiWiesławPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JanuszJagusiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
JanuszNiewiadomskiWaldemar, WaldKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JanuszZawodnyMiśPorucznikdowódca plutonusztab batalionu
JerzyRemionGiorgioSzeregowyłącznik2 kompania
JerzyZakrzewskiJerzySzeregowystrzelec3 kompania
JerzyWieteskaMarekPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JerzyPawłowskiRudyKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyKozłowskiKiroSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyAlexandrowiczWitoldSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyPaszkiewiczZemstaSzeregowystrzelec1 kompania
JerzyPaprockiPallotynSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyKruppeCzajkaSzeregowyłączniksztab batalionu
JerzyTaubeAndrzejSzeregowystrzelecDyon 1806
JerzyChojnackiChoina strzelecDyon 1806
JerzyCiszewskiMotzWachmistrz podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyDanyszDr PiotrKapral podchorążylekarz3 kompania
JerzyŚwiątkowskiLeonidasSzeregowystrzelec3 kompania
JerzyDubińskiWołowiczKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzyGoszczyńskiWiktorKapral podchorążyzastępca dowódcy drużyny3 kompania
JerzyGrabińskiSowaKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
JerzySmolińskiGeorgPoruczniklekarz1 kompania
JerzyMilicerKinoPodporucznikdowódca 1 plutonu2 kompania
JerzyRóżalskiJurKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyKarolakSzeregowystrzelec5 kompania
JerzyKędzierskiKalinowskiKapitandowódca kompanii2 kompania
JerzyRosolakOsaSzeregowystrzelec4 kompania
JerzyZarębskiBazylewiczPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
Jerzy TeodorBigosińskiBizmutSzeregowystrzelec2 kompania
JoannaZaleskaViktoriaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JózefWłodekSzeregowystrzelec1 kompania
JózefKowalskiMurarzSzeregowystrzelecDyon 1806
JózefOsieckiJózikSzeregowystrzelec1 kompania
JózefGadekSzeregowystrzelec2 kompania
JózefGozdanKulkaSzeregowystrzelec2 kompania
JózefJankowskiSzeregowystrzelec1 kompania
JózefKafarowskiRafałSzeregowystrzelec3 kompania
JózefKamińskiJastrzębiecPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JózefRozumskiPlutonowy 4 kompania
JózefZgardaWodzyńskiPodporucznikdowódca 3 plutonu1 kompania
JózefZarębskiBorsPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JózefaJerimKrzyśOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
JuliuszKolipińskiBartekSzeregowy z cenzusemredaktorsztab batalionu
JuliuszKrzyżewskiPrusWachmistrz podchorążydowódca plutonuDyon 1806
KajetanKalicińskiKajtekSzeregowystrzelec2 kompania
KamilSeyfriedSkowrońskiKapral podchorąży 2 kompania
KazimieraKraszewska - RogalskaKasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
KazimierzPodolskiSzeregowystrzelec1 kompania
KazimierzWinklerAugustowskiSzeregowystrzelec3 kompania
KazimierzPieskoKazikKapral podchorążydowódca drużyny5 kompania
KazimierzWciślińskiWalczakKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
KazimierzBartoszewskiKonrad IIKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
KazimierzBiedakowskiDąbPodporucznikszef kompanii3 kompania
KazimierzDampe   
KazimierzLipczyk - StojanowskiJuliuszKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
KazimierzMatuszewskiKazikKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
KazimierzHryńKazikKanonierstrzelec1 kompania
KonstantyKołaczyńskiNorkStarszy sierżantszef łączności batalionusztab batalionu
KonstantyKuczyńskiKundekSzeregowystrzelec2 kompania
KonstantyDołęgowskiŻabaSzeregowystrzelec2 kompania
KryspinKupiszZelfikSzeregowystrzelec1 kompania
KrystynPlewkoKrystynKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
KrystynaWizówna-ŁyczywekIgaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
KrystynaKowalówWIsłaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
KrystynaBolesta-JózefowiczMyszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
KrystynaGoebelBożenaKapral podchorążyłączniczka-sanitariuszka5 kompania
KrystynaJędrzejowska - SzczawińskaZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
KrzysztofBaczyńskiKrzyśKapral podchorąży 1 kompania
LechKorwin - SzymanowskiPlutonowydowódca drużyny1 kompania
LechSzymańskiŚwiderskiPoruczniklekarzDyon 1806
LeonKilianGrzybekSzeregowystrzelec1 kompania
LeonJarząbekWielobarskiPorucznikdowódca 2 plutonu2 kompania
LeonRozbickiNapoleonKapralstrzelec1 kompania
Leon, WincentySiemiński - ŁuszczyńskiŻurawPodporucznik Dyon 1806
LeszekKosieradzkiAleksanderPodporucznikdowódca plutonuDyon 1806
LeszekBucikowskiZubrzaSzeregowystrzelec5 kompania
LeszekStobeckiOstojaPlutonowy podchorążydowódca 4 plutonuDyon 1806
LeszekŻukowskiAntekSzeregowystrzelec1 kompania
LucynaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka4 kompania
LudwikBendziachLudwikSzeregowystrzelec3 kompania
LudwikChmielińskiZiomekPodporucznikszef batalionusztab batalionu
LudwikSwidzińskiDąbrowaPodporucznikdowódca 4 plutonu2 kompania
MaciejGronkaPiastSzeregowystrzelec1 kompania
MagdalenaKochańskaMadelonOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MarekŁypaczewskiJacekSzeregowyłącznik3 kompania
MariaUrbańska-MajewskaKaczkaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
MariaChomczyńska - PiotrowskaMagdalena, MagdaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka5 kompania
MariaLatkowskaMarylaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
MariaMalareckaCiotka MartaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
MariaSłońska - CiepielewskaAnkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MariaSkorupka -WojciechowskaSkibaOchotniczkasanitariuszka patrolowa1 kompania
MariaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
MariaZientarska-KicińskaMarysia, KalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
MariaKarczewska - SchejbalMarzenaOchotniczkałączniczka3 kompania
MariaZieleniewska-KorzybskaIzaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
MarianKocikZbigniewPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
MarianPrusak kapelansztab batalionu
MarianKorytowskiŻbikSierżantdowódca drużyny1 kompania
MarianKowalówKomarPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
MarianWieczorekMaksStarszy szeregowystrzelec5 kompania
MarianBabiniczBiałySzeregowystrzelec5 kompania
MarianBuczyńskiOrlęStarszy sierżant 2 kompania
MarianDeptułaWojciechWachmistrzdowódca plutonu2 kompania
MarianFlorczakGranatPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
MarianMakowskiKołczanPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
MarianMartuszewskiKapralstrzelec1 kompania
MarianMatuszkiewiczKapral 2 kompania
MariannaSerafinMarzenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
MaurycyNeumanMoniek sanitariuszDyon 1806
MichałChełchowskiDąbrowaPodporucznikdowódca 3 plutonuDyon 1806
MichałLatkowskiMirKapral podchorążylekarz1 kompania
MieczysławPonińskiMaryśSzeregowystrzelec2 kompania
MieczysławKoniecznyBurnySzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławBabickiWilkSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławKrąkowskiŁada, LubinKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
MieczysławUfnalSokółSzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławLaskowskiDr Wirski, MirianPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
MieczysławMłotekSzeregowystrzelec5 kompania
MiezysławMichalskiLechKapral podchorążyzastępca kwatermistrzasztab batalionu
MikołajBiałyDr PeanPodporuczniklekarz3 kompania
MikołajNowickiMikSzeregowystrzelec3 kompania
NataliaSzmidt - MaroszekZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
OlgierdWilczewskiTomekKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
OlgierdOstkiewicz - RudnickiSienkiewiczMajordowódca batalionusztab batalionu
OlgierdMarkowskiJerzyPorucznik sztab batalionu
PiotrKochanowskiSępKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
PiotrChoynowskiKowalczykKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
RajmundZajączkowskiZającKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
RobertRoyBobikKapral podchorążystrzelec1 kompania
RomanPohl - KarskiKubaKapral podchorążyredaktorsztab batalionu
RomanKostrzewaZygmuntSzeregowystrzelecDyon 1806
RomanOlszewskiKlerykSzeregowystrzelec1 kompania
RomanSydorPrawdzicSzeregowystrzelec2 kompania
RomualdLangeKlaudiuszKapitanlekarzsztab batalionu
RyszardRadwańskiRyszardSzeregowystrzelec2 kompania
RyszardTomasiewiczKsiążeKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
RyszardCzechGrabickiSzeregowystrzelec5 kompania
RyszardDubińskiRysiek  1 kompania
RyszardSobstelGradStarszy szeregowy podchorążystrzelec4 kompania
RyszardMichalakRyszardSzeregowystrzelec1 kompania
RyszardZiółkowskiŻelskiPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
SewerynMalinowskiWiśniewskiSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławZalewskiRyśKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
StanisławPoznańskiSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławKolcBarbaraPorucznikoficer wyszkoleniasztab batalionu
StanisławPoteralskiSzczepańskiKapitandowódca kompanii3 kompania
StanisławPopławskiStasioSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławPłockiTopórPorucznikkwatermistrzsztab batalionu
StanisławPaciorek SiwySzeregowystrzelec5 kompania
StanisławBorowieckiZniczPlutonowy 1 kompania
StanisławBrodziakBocianSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławDanielewiczPługKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
StanisławLubańskiWolskiPodporucznikdowódca drużyny1 kompania
StanisławLugeSępBombardierstrzelec3 kompania
StanisławŁozaNiedzielskiSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławGasińskiTygrysSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławGogółJabłońskiKapralstrzelec1 kompania
StanisławGozdanMałyOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławMarkowskiTomekMajordowódca batalionusztab batalionu
StanisławGrobelskiKretPlutonowypodoficer broni3 kompania
StanisławGwiazdaTadekKapralstrzelec1 kompania
StanisławSłońskiSłońSierżantpodoficer gospodarczy3 kompania
StanisławJanikKruk kapelansztab batalionu
StanisławJaworskiLatawiecPlutonowy 2 kompania
StanisławMisiakCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
StanisławSachneSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławRóżański   
StanisławKawińskiBazyliKapralstrzelecDyon 1806
StanisławRoguskiJurSzeregowystrzelec2 kompania
StanisławaKosmalska - OrlikowskaMarysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
StanisławaWieteskaSawaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławaTańskaHoża, GrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
StanisławaDołęgowska - DybowskaStaszkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławaSzenic - WilczyńskaKasiaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
StanisławaGórecka - UrbańskaBaśkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
StanisławaGrądzkiSuwiczSzeregowystrzelec3 kompania
StefanZalewskiMaciek IISzeregowystrzelec2 kompania
StefanRodkiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
StefanZaleskiTudorPorucznikdowódca plutonu3 kompania
StefanNNKrukSzeregowystrzelec3 kompania
StefanBajerNagodyKapralstrzelec1 kompania
StefanTrzcińskiJuliuszPodporucznikredaktorsztab batalionu
StefanDomanekSmoluchSzeregowystrzelec2 kompania
StefanFigantMolSzeregowystrzelec2 kompania
StefanSkibaRybakKapralstrzelec2 kompania
StefanSikorski - SkowrońskiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
StefanRymarczykZalewskiSzeregowystrzelec4 kompania
StefanRycielskiMurzynSzeregowystrzelec1 kompania
StefanKamińskiKrystSzeregowystrzelec4 kompania
StefaniaBuzukKłosOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StefaniaCieślińskaRóżaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
StefaniaGromkiewiczGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
SylwesterGajderowiczDanPlutonowypodoficer broni2 kompania
Szoszona, EmiliaKosower - RozencweigMarylaPodporucznikłączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
TadeuszKitzmanJacekSzeregowystrzelec1 kompania
TadeuszKomorowskiMarekStarszy szeregowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszAdamskiTeddySzeregowystrzelec2 kompania
TadeuszTrzcińskiFredStarszy szeregowyredaktorsztab batalionu
TadeuszTrąbiński CzemboriKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
TadeuszTrelaDyzioSzeregowyłączniksztab batalionu
TadeuszKuwikSkautStarszy szeregowystrzelec1 kompania
TadeuszSwiderskiZbyszekPorucznik Dyon 1806
TadeuszŚwiątkowskiBorsukKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
TadeuszDerlickiHoldekPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
TadeuszLothRenataPodporucznikdowódca 2 plutonuDyon 1806
TadeuszSzmalenbergGóraKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
TadeuszMajcherczykZdanMajordowódca kompanii1 kompania
TadeuszSurynMassalskiKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszGóreckiJarosławKapitanoficer organizacyjnysztab batalionu
TadeuszStaniszewskiMarceliKapral podchorążyoficer gospodarczy2 kompania
TadeuszMiąskoSkalistyKapralstrzelec4 kompania
TadeuszZieniewiczTeddySzeregowystrzelec3 kompania
TadeuszZawadzkiCelestynKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TeodorPajewskiSzalonyPodporucznikdowódca 1 plutonu4 kompania
TeresaKorzeniowska - NałęczNałęczOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
TeresaSołtanEniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
TomaszKępińskiSzamotStarszy sierżantszef kompanii4 kompania
WacławKrawczykKosSzeregowystrzelec4 kompania
WacławDołęgowskiKitajecSzeregowystrzelec3 kompania
WacławaPiekarskaRoliczOchotniczkasanitariuszkaDyon 1806
WacławaPieczyńska - DąbrowskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
WalerianJarząbekWalPodporucznikdowódca plutonu2 kompania
WandaRafalskaNataReferentkaredaktorsztab batalionu
WandaLipskaBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
WandaGogolewskaDudaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
WandaZarzyckaSkierskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
Wanda, WiktoriaSolińska - SamulWandaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
WiesławStembrowiczJustynKapral podchorążypomocnik lekarzaDyon 1806
WiesławaMakusWiesiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
WiktorWoronowiczWiesławPodporucznikoficer oświatowysztab batalionu
WilhelmSiemieńskiWilczekKapral podchorąży Dyon 1806
WincentyPlucińskiRyśPlutonowydowódca drużyny1 kompania
WitoldNowickiSumPodporucznik 1 kompania
WitoldDerko   
WitoldŻołędziowskiLisek, LisPlutonowydowódca drużyny2 kompania
WitoldZołoteńkiKadetKapral podchorążystrzelec3 kompania
WitoldZielińskiSokołowiakSierżantpodoficer gospodarczysztab batalionu
WładysławWóycickiCjanekStarszy szeregowystrzelec2 kompania
WładysławWekerSylwesterPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
WładysławKrólikiewiczKajtek, ArtMajor 2 kompania
WładysławBrodziakChanekPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
WładysławOlendzkiDługiKapral podchorążyzastępca dowódcy 4 plutonu2 kompania
WładysławChomczyńskiChomikSierżantszef kompanii5 kompania
WładysławMaciągMatrosKapral podchorążydowódca 1 plutonu5 kompania
WładysławJarząbekBiałyPorucznikdowódca 3 plutonu2 kompania
WładysławSiwekStrzałkowskiPodporucznikdowódca 2 plutonu1 kompania