Lista żołnierzy w oddziale "Łukasiński"

Wyświetlono rezultaty 251-500 z 562.
Imię Nazwisko Pseudonim Stopień wojskowy Funkcja Przydział służbowy Informacje dodatkoweAkcje
 
 
StanisławaWieteskaSawaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
MarianKowalówKomarPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JerzyWieteskaMarekPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JózefKowalskiMurarzSzeregowystrzelecDyon 1806
WieloszewskiSzeregowystrzelec2 kompania
ZygmuntKowalskiChwalibógKapral podchorążyoficer gospodarczy3 kompania
MarianWieczorekMaksStarszy szeregowystrzelec5 kompania
JerzyKozłowskiKiroSzeregowystrzelec3 kompania
ZbigniewWidlarzKapralstrzelec1 kompania
ZygmuntKrajewskiGrabowskiSzeregowystrzelec3 kompania
ZofiaWerchowskaZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
WładysławWekerSylwesterPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
KazimierzWciślińskiWalczakKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
EfraimKrasuckiKazimierzKapralpodoficer gospodarczy2 kompania
BronisławWanatWolickiPorucznikdowódca drużynyDyon 1806
KazimieraKraszewska - RogalskaKasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
WłodzimierzWagiński - PodosowskiKonradKapral podchorążyadiutant dowódcy kompanii3 kompania
WacławKrawczykKosSzeregowystrzelec4 kompania
MariaUrbańska-MajewskaKaczkaOchotniczkasanitariuszka patrolowa2 kompania
ZdzisławKrawczykCichySzeregowystrzelec3 kompania
MieczysławKrąkowskiŁada, LubinKapral podchorążyzastępca dowódcy 2 plutonu2 kompania
HalinaKreczmar - WiatruszekKruszyna, HankaOchotniczkasanitariuszkasztab batalionu
WładysławKrólikiewiczKajtek, ArtMajor 2 kompania
JanuszKrupeckiJanuszSzeregowystrzelec2 kompania
JerzyKruppeCzajkaSzeregowyłączniksztab batalionu
ZofiaKrzykowskaSiostra ZofiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AleksyKrzykowskiBykKapralstrzelec3 kompania
JuliuszKrzyżewskiPrusWachmistrz podchorążydowódca plutonuDyon 1806
AdamKulczyckiKropowiczKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
KonstantyKuczyńskiKundekSzeregowystrzelec2 kompania
KryspinKupiszZelfikSzeregowystrzelec1 kompania
ZdzisławKurSokółKapral podchorążydowódca drużynysztab batalionu
JaninaUrbańskaHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
EliaszUrbanekKlawiszSzeregowystrzelec1 kompania
ZdzisławUmińskiHamletSierżant podchorążydowódca drużynyDyon 1806
MieczysławUfnalSokółSzeregowystrzelec3 kompania
BożenaTyszewska - JabłońskaKlaraOchotniczkasanitariuszka ogniskowasztab batalionu
WłodzimierzTymienieckiProtPorucznikdowódca 1 plutonuDyon 1806
TadeuszTrzcińskiFredStarszy szeregowyredaktorsztab batalionu
StefanTrzcińskiJuliuszPodporucznikredaktorsztab batalionu
HenrykTrzaskaWirKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
TadeuszTrąbiński CzemboriKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
TadeuszTrelaDyzioSzeregowyłączniksztab batalionu
Alicja MariaTomicka - WilkoszewskaTessaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
EugeniuszTomczakNiutekKapral podchorąży 2 kompania
ZygmuntTomaszkiewiczPaluchKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
TadeuszKuwikSkautStarszy szeregowystrzelec1 kompania
RyszardTomasiewiczKsiążeKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
FranciszekKwaśniewskiKwaśnySzeregowystrzelec5 kompania
AnnaTallen - WilczewskaŻabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
IrenaKwiatkowskaJoannaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JerzyTaubeAndrzejSzeregowystrzelecDyon 1806
RomualdLangeKlaudiuszKapitanlekarzsztab batalionu
AnnaTaubeHaniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
BarbaraLasSłabolepszaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
HenrykTańskiKulawySzeregowystrzelec2 kompania
MieczysławLaskowskiDr Wirski, MirianPlutonowy podchorążypodoficer gospodarczy2 kompania
MariaLatkowskaMarylaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławaTańskaHoża, GrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
MichałLatkowskiMirKapral podchorążylekarz1 kompania
HalinaŚwięckaLilkaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
JanuszLelenoLeonSzeregowystrzelec4 kompania
AnnaLenczewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
LudwikSwidzińskiDąbrowaPodporucznikdowódca 4 plutonu2 kompania
AlfredaLewandowskaFredkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
TadeuszSwiderskiZbyszekPorucznik Dyon 1806
JanLewandowskiAleksander, ZninStarszy szeregowystrzelec2 kompania
TadeuszŚwiątkowskiBorsukKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
KazimierzLipczyk - StojanowskiJuliuszKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyŚwiątkowskiLeonidasSzeregowystrzelec3 kompania
WandaLipskaBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
JanuszŚlusarskiBandytaKapral z cenzusemstrzelec2 kompania
LechSzymańskiŚwiderskiPoruczniklekarzDyon 1806
JanSzymańskiOlekStarszy strzelec podchorążystrzelecDyon 1806
HalinaLipska - KoziołOlaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
WłodzimierzSzymanowskiWłodekKapral podchorążyredaktorsztab batalionu
AlekanderLubańskiLolekSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławLubańskiWolskiPodporucznikdowódca drużyny1 kompania
FranciszekSzurowskiBohKapitanadiutant dowódcy batalionusztab batalionu
StanisławLugeSępBombardierstrzelec3 kompania
HalinaSzulcównaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
TadeuszLothRenataPodporucznikdowódca 2 plutonuDyon 1806
IrenaSzner - PiotrowskaCzarnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HalinaSzner-PiotrowskaKalinaOchotniczkasanitariuszka2 kompania
StanisławŁozaNiedzielskiSzeregowystrzelec3 kompania
JanSznajderSzeregowystrzelec2 kompania
Anna, TeresaLubomirskaAnteaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
ZbigniewSznageRozmarynPodporucznikdowódca plutonu3 kompania
HenrykaŁukaszewicz   
NataliaSzmidt - MaroszekZośkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
MarekŁypaczewskiJacekSzeregowyłącznik3 kompania
TadeuszSzmalenbergGóraKapral podchorążydowódca drużyny3 kompania
WładysławMaciągMatrosKapral podchorążydowódca 1 plutonu5 kompania
HenrykSzklarekTrzcielski, Rogoziński kapelanDyon 1806
ZbigniewMadejczykJózekPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
StanisławaSzenic - WilczyńskaKasiaOchotniczkałączniczkasztab batalionu
TadeuszMajcherczykZdanMajordowódca kompanii1 kompania
ZbigniewMaksSzymonKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
EugeniaSzemplińskaEugeniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkasztab batalionu
MarianMakowskiKołczanPodporucznikdowódca plutonu1 kompania
JanSzarotaSochaKapitanoficer gospodarczysztab batalionu
WiesławaMakusWiesiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
FranciszekSypniewskiFranekSzeregowystrzelec3 kompania
WłodzimierzSyllerGryf strzelecDyon 1806
RomanSydorPrawdzicSzeregowystrzelec2 kompania
MariaMalareckaCiotka MartaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
TadeuszSurynMassalskiKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
SewerynMalinowskiWiśniewskiSzeregowystrzelec1 kompania
BogdanStrasburgerJulekSzeregowystrzelec1 kompania
LeszekStobeckiOstojaPlutonowy podchorążydowódca 4 plutonuDyon 1806
ZofiaMankielewicz - WhiteheadZośkaStarszy sierżantłączniczka-sanitariuszka2 kompania
WiesławStembrowiczJustynKapral podchorążypomocnik lekarzaDyon 1806
JadwigaMarek - SzczygłowskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaStefanowicz - MałeckaNiusiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AntoniSteckiewiczWojtekStarszy sierżant 3 kompania
ZygmuntStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
OlgierdMarkowskiJerzyPorucznik sztab batalionu
StanisławStaszewskiSzeregowystrzelec1 kompania
StanisławMarkowskiTomekMajordowódca batalionusztab batalionu
ZbigniewStankiewiczRojaPodporucznikzastępca dowódcy kompanii1 kompania
MarianMartuszewskiKapralstrzelec1 kompania
TadeuszStaniszewskiMarceliKapral podchorążyoficer gospodarczy2 kompania
KazimierzMatuszewskiKazikKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
JaninaStaniszewskaSabaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
MarianMatuszkiewiczKapral 2 kompania
JanStamburski SagatyńskiPodporucznikoficer prasowysztab batalionu
HalinaMączkiewiczHalinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
JanSołtykTygrys strzelecDyon 1806
TeresaSołtanEniaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
Wanda, WiktoriaSolińska - SamulWandaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
RyszardSobstelGradStarszy szeregowy podchorążystrzelec4 kompania
JanSobacińskiAdwokatSzeregowystrzelec3 kompania
JerzySmolińskiGeorgPoruczniklekarz1 kompania
StanisławSłońskiSłońSierżantpodoficer gospodarczy3 kompania
EdmundMęclewskiAndrzejSzeregowy z cenzusemredaktorsztab batalionu
MariaSłońska - CiepielewskaAnkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
JaninaMiączyńskaBarbaraPodporucznikszef łączności batalionusztab batalionu
MariaSkorupka -WojciechowskaSkibaOchotniczkasanitariuszka patrolowa1 kompania
TadeuszMiąskoSkalistyKapralstrzelec4 kompania
AdolfSkłodowskiSzeregowystrzelec2 kompania
RyszardMichalakRyszardSzeregowystrzelec1 kompania
StefanSkibaRybakKapralstrzelec2 kompania
JanMichalskiBajbusSzeregowystrzelec3 kompania
WładysławSiwekStrzałkowskiPodporucznikdowódca 2 plutonu1 kompania
MiezysławMichalskiLechKapral podchorążyzastępca kwatermistrzasztab batalionu
StefanSikorski - SkowrońskiPestkaSzeregowystrzelec3 kompania
ZofiaSikorskaKiciaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
AlfonsMilewczykSzeregowy z cenzusemstrzelec3 kompania
WilhelmSiemieńskiWilczekKapral podchorąży Dyon 1806
JerzyMilicerKinoPodporucznikdowódca 1 plutonu2 kompania
Leon, WincentySiemiński - ŁuszczyńskiŻurawPodporucznik Dyon 1806
DanutaSiemaszkoDanusiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
StanisławMisiakCzarnySzeregowystrzelec3 kompania
KamilSeyfriedSkowrońskiKapral podchorąży 2 kompania
MieczysławMłotekSzeregowystrzelec5 kompania
MariannaSerafinMarzenaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
ZygmuntMorawskiZawadzkiPorucznikzastępca dowódcy kompanii3 kompania
FeliksSerafinGołkowskiKapralinstruktor1 kompania
JanMorski - ŻmijŻakPodporucznikoficer organizacyjnysztab batalionu
JanSchnaiderSzeregowystrzelec2 kompania
ZdzisławSadeckiDewajtisStarszy sierżantdowódca 3 plutonu4 kompania
EleonoraNapiórkowskaKajtuś  2 kompania
StanisławSachneSzeregowystrzelec2 kompania
MaurycyNeumanMoniek sanitariuszDyon 1806
AndrzejRytelRawiczKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
LucynaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka4 kompania
JaninaNiewiadomska - ZientarskaJolaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
StefanRymarczykZalewskiSzeregowystrzelec4 kompania
JanuszNiewiadomskiWaldemar, WaldKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
MariaRymarczykZalewskaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
NNAntekSzeregowystrzelec2 kompania
JanRymarczykZalewskiSierżant 4 kompania
NNBaby strzelecDyon 1806
StefanRycielskiMurzynSzeregowystrzelec1 kompania
NNBasiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
HannaRybarskaAsiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
NNBielasSzeregowystrzelec 
WładysławRudzińskiJastrząbStarszy strzelec podchorążydowódca pocztuDyon 1806
StanisławRóżański   
NNCechnaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
JerzyRóżalskiJurKapral podchorążydowódca drużyny1 kompania
NNCelinkaOchotnikłączniczka-sanitariuszka1 kompania
JaninaRóżalskaNinaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNCzarny ISzeregowystrzelec3 kompania
JózefRozumskiPlutonowy 4 kompania
NNEmilOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNGedyminPorucznikdowódca kompanii6 kompania
LeonRozbickiNapoleonKapralstrzelec1 kompania
NNGilSzeregowystrzelec1 kompania
RobertRoyBobikKapral podchorążystrzelec1 kompania
NNGrażynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
ZygmuntRowińskiSzeregowystrzelec3 kompania
NNGryfSzeregowystrzelec3 kompania
HannaRokosińskaHankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
NNGrześSzeregowystrzelec3 kompania
NNHardyKapraldowódca drużynyDyon 1806
JerzyRosolakOsaSzeregowystrzelec4 kompania
NNJacek strzelecDyon 1806
StanisławRoguskiJurSzeregowystrzelec2 kompania
NNJaszoSzeregowystrzelec2 kompania
NNJekorolSzeregowystrzelec3 kompania
AndrzejRogalskiZmoraPlutonowy podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNJeleńSzeregowystrzelec2 kompania
StefanRodkiewiczSzeregowystrzelec2 kompania
NNJelita, ZbigniewPlutonowy podchorążydowódca drużyny1 kompania
JerzyRemionGiorgioSzeregowyłącznik2 kompania
NNJeżSzeregowystrzelec3 kompania
NNKamilkaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka4 kompania
WandaRafalskaNataReferentkaredaktorsztab batalionu
NNKarolciaSzeregowystrzelec1 kompania
NNKazik IIKapral podchorążydowódca drużyny5 kompania
RyszardRadwańskiRyszardSzeregowystrzelec2 kompania
NNKot, BolesławSzeregowystrzelec1 kompania
HenrykRadioFlisakSzeregowystrzelec2 kompania
EmilPukKupiecSzeregowystrzelec2 kompania
NNKonradKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNKozakSzeregowystrzelec2 kompania
ZbigniewPuerschelGąsiorSzeregowystrzelec2 kompania
StefanNNKrukSzeregowystrzelec3 kompania
NNKrysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
NNKrystynaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka1 kompania
Danuta, DanielaPtaszyńskaDankaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka3 kompania
NNKwoka strzelecDyon 1806
MarianPrusak kapelansztab batalionu
NNLechKapral podchorążydowódca drużynyDyon 1806
NNMaciekSierżant 4 kompania
StanisławPoznańskiSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławPoteralskiSzczepańskiKapitandowódca kompanii3 kompania
NNMajdaniarz strzelecDyon 1806
StanisławPopławskiStasioSzeregowystrzelec3 kompania
NNMała MarysiaOchotniczkałączniczka-sanitariuszkaDyon 1806
MieczysławPonińskiMaryśSzeregowystrzelec2 kompania
NNMałySzeregowystrzelec3 kompania
HenrykPokrzywnickiChwastPorucznikdowódca kompanii4 kompania
NNMarylaOchotniczkałączniczka-sanitariuszka2 kompania
NNMarianSzeregowystrzelec5 kompania
RomanPohl - KarskiKubaKapral podchorążyredaktorsztab batalionu
NNMichałKapral podchorążydowódca 2 plutonu3 kompania
KazimierzPodolskiSzeregowystrzelec1 kompania
DyonizyPływaczewskiLodkaKapral podchorążydowódca drużyny2 kompania
NNNarzeczony MadelonSzeregowystrzelec3 kompania
NNNeronSzeregowystrzelec3 kompania
StanisławPłockiTopórPorucznikkwatermistrzsztab batalionu
NNNilPlutonowy 1 kompania
NNOgrodnikSzeregowystrzelec2 kompania
WincentyPlucińskiRyśPlutonowydowódca drużyny1 kompania
NNOsaSzeregowystrzelec5 kompania
KrystynPlewkoKrystynKapral podchorążydowódca plutonuDyon 1806
NNPiorun strzelecDyon 1806
JanPiwkoCzarnySzeregowystrzelec3 kompania